1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Специјален поздрав до...

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од LadyInPink, 17 февруари 2012.

 1. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Поздравете ги оние членови од форумот кои сакате да ги поздравите.:D

  Од мене поздрав за parvati и Jackal ...
   
  На Hip.Hop_MKD и parvati им се допаѓа ова.
 2. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Да не ве тагнувам сите со ред, поздрав од мене до сите кои оваа петочна ноќ ќе ја поминат пред компјутер, дремејќи на фејсбук и на форумов :D Ќе се дружиме, јеј! :D
   
  На Mistery :), Beastly, Mila Kunis и уште 4 други им се допаѓа ова.
 3. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  На Софија, Marrie, Selma и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  od mene pozdraf do ctrl+A ( do sfi ) a najvisHe do LadyInPink
   
  На LadyInPink и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 5. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Се мислев дали да отворам ваква тема ама си ме преварила. Јас предлагам во темава да се поздрават највеќе до 3 члена за да не дојде темава за собирање на лајкови

  Јас го поздравувам Jackal што ме зарази со песната Леа-не заборавај, ја знаев оргиналната верзија но ова многу ми се допадна цел ден си ја слушам. :)
   
  На Mistery :) и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 6. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  благодариме за поздравот и ти возвраќаме со поздрав и сакаме да ја искористиме приликата да ги поздравиме сите членови на форумот машките со еден хи5 поздрав ама женските со бакнеж :*
   
  На Ringo Lise, parvati, Marrie и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  фаал за поздравот и мило ми е шо имаме ист вкус за музика..:)
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 8. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  А бе и јас така помислив (за лајковите), ама пак ако некој дошол до то дреџе да збира лајкови на форум...не знам.
  Нека и олесни за земјава еден жител помалку. Друго не знам што да речам.
  Мое мислење е да си поздравува кој колку сака...
   
  На parvati, Selma и Marrie им се допаѓа ова.
 9. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ej zabrai da gu pozdrau i Marijanela (zaljuben sam u cHralpcHinja njojnji) : )
   
  На Hip.Hop_MKD и Marijanela им се допаѓа ова.
 10. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  поздрав за сите од мене...:) и до типкава на телевизор шо ми пее:igra
   
  На Hip.Hop_MKD и Marrie им се допаѓа ова.

Сподели: