Специјален поздрав до...

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
507
802
693
Да не ве тагнувам сите со ред, поздрав од мене до сите кои оваа петочна ноќ ќе ја поминат пред компјутер, дремејќи на фејсбук и на форумов :D Ќе се дружиме, јеј! :D
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Се мислев дали да отворам ваква тема ама си ме преварила. Јас предлагам во темава да се поздрават највеќе до 3 члена за да не дојде темава за собирање на лајкови

Јас го поздравувам Jackal што ме зарази со песната Леа-не заборавај, ја знаев оргиналната верзија но ова многу ми се допадна цел ден си ја слушам. :)
 
  • Like
Реакции: Mistery :) and Hip.Hop_MKD

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
благодариме за поздравот и ти возвраќаме со поздрав и сакаме да ја искористиме приликата да ги поздравиме сите членови на форумот машките со еден хи5 поздрав ама женските со бакнеж :*
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
Се мислев дали да отворам ваква тема ама си ме преварила. Јас предлагам во темава да се поздрават највеќе до 3 члена за да не дојде темава за собирање на лајкови

Јас го поздравувам Jackal што ме зарази со песната Леа-не заборавај, ја знаев оргиналната верзија но ова многу ми се допадна цел ден си ја слушам. :)
фаал за поздравот и мило ми е шо имаме ист вкус за музика..:)
 
  • Like
Реакции: Selma

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,239
1,758
113
Малку таму, малку овде...
Се мислев дали да отворам ваква тема ама си ме преварила. Јас предлагам во темава да се поздрават највеќе до 3 члена за да не дојде темава за собирање на лајкови

Јас го поздравувам Jackal што ме зарази со песната Леа-не заборавај, ја знаев оргиналната верзија но ова многу ми се допадна цел ден си ја слушам. :)
А бе и јас така помислив (за лајковите), ама пак ако некој дошол до то дреџе да збира лајкови на форум...не знам.
Нека и олесни за земјава еден жител помалку. Друго не знам што да речам.
Мое мислење е да си поздравува кој колку сака...
 
  • Like
Реакции: parvati, Selma and Marrie