1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Специјален поздрав до...

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од LadyInPink, 17 февруари 2012.

 1. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,323
  Допаѓања:
  3,007
  @violetmoon da gi pokaze noktite( da gi slikne) I da se chekira. Ja pozdravuvam.
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  9c40a29a53290e0b6e87baa5de7883d8.gif

  @corki ....се надевам дека се е во ред
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 3. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,695
  Pozdrav mila, noktite nekoj sleden pat.:gus
   
 4. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 5. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  @Iris* ќе ти вратам за ноќва.
   
  На Iris* му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  763
  Допаѓања:
  1,290
  @Mystic :D Едвај чекам:gus
   
  На İncognito му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: