Со спортските обложувалници како стоите?

Дали уплаќате во спортска обложувалница?

 • Да, секое коло

  Votes: 9 28.1%
 • Да, понекогаш

  Votes: 20 62.5%
 • Не , никогаш

  Votes: 3 9.4%

 • Total voters
  32

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Така ми треба кога одам против Рафа. Убаво си мислев Наполи 2, и се предомислив и ја ставив 1 и 3+. :mad:
Уште не е ни 40та Наполи 0:2 води. Ах глуп јас. :mad:
 

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Катастрофа. И што е најтрагично не ме зафркнува една утакмица туку минимум 3,4.:facepalm2
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Значи како е можно да не се даде гол цели 70 минути? Се работи за Стеауа, Романци мрднати. Даваат гол во 20та минута, и од тогаш ништо, абе се укопаа во земја сите, ни гол даваат ни гол примаат. А јас кутриот ја имав да паднат барем 2 гола. Ете ти среќа.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Сега гледам и Валенсија ме зафркнала, добро е барем да се подели нервозата на два тима да не биде на еден ептен. Иначе фаќам Псж со Монако 3+ 2.5 коефицент, поклон чист, а ваму Стеауа мртваците не можат ни гол дадат ни да примат, а и овие Валенсија забеганиве нерешено завршиле.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Леле леле баксуз невиден еј. Фаќам тениси и тоа добри коефициенти, фаќам 5 коефициент фудбал, значи не е нормално што не фатив. Не фатив ракомет, и тоа пази за заебан 1 гол, значи јас ја имав да паднат плус 61.5 голови, тоа паѓаат точно 61. Е ај сега. :place