1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Со спортските обложувалници како стоите?

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Maks, 17 февруари 2012.

?

Дали уплаќате во спортска обложувалница?

 1. Да, секое коло

  9 глас(а)
  28.1%
 2. Да, понекогаш

  20 глас(а)
  62.5%
 3. Не , никогаш

  3 глас(а)
  9.4%
 1. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  А кoлку бев блиску ;(
  20150322_204639~2.jpg
   
  На Struggler му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Така ми треба кога одам против Рафа. Убаво си мислев Наполи 2, и се предомислив и ја ставив 1 и 3+. :mad:
  Уште не е ни 40та Наполи 0:2 води. Ах глуп јас. :mad:
   
 3. Marijan

  Marijan Полноправен Член

  Зачленет на:
  6 април 2015
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  3
  Последно фатив 5.000 за ракомето одтогаш амин :D
   
 4. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  Катастрофа. И што е најтрагично не ме зафркнува една утакмица туку минимум 3,4.:facepalm2
   
 5. Io Sono

  Io Sono Староседелец

  Зачленет на:
  27 јуни 2015
  Мислења:
  422
  Допаѓања:
  440
  Ги откажав пред 5 години и од тогаш постојано сум во позитива.
   
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Значи како е можно да не се даде гол цели 70 минути? Се работи за Стеауа, Романци мрднати. Даваат гол во 20та минута, и од тогаш ништо, абе се укопаа во земја сите, ни гол даваат ни гол примаат. А јас кутриот ја имав да паднат барем 2 гола. Ете ти среќа.
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Сега гледам и Валенсија ме зафркнала, добро е барем да се подели нервозата на два тима да не биде на еден ептен. Иначе фаќам Псж со Монако 3+ 2.5 коефицент, поклон чист, а ваму Стеауа мртваците не можат ни гол дадат ни да примат, а и овие Валенсија забеганиве нерешено завршиле.
   
 8. Priroden

  Priroden Староседелец

  Зачленет на:
  4 октомври 2012
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  95
 9. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  На Priroden му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Леле леле баксуз невиден еј. Фаќам тениси и тоа добри коефициенти, фаќам 5 коефициент фудбал, значи не е нормално што не фатив. Не фатив ракомет, и тоа пази за заебан 1 гол, значи јас ја имав да паднат плус 61.5 голови, тоа паѓаат точно 61. Е ај сега. :place
   

Сподели: