1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Со спортските обложувалници како стоите?

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Maks, 17 февруари 2012.

?

Дали уплаќате во спортска обложувалница?

 1. Да, секое коло

  9 глас(а)
  28.1%
 2. Да, понекогаш

  20 глас(а)
  62.5%
 3. Не , никогаш

  3 глас(а)
  9.4%
 1. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Кај мене скоро секогаш е се за една :rofl
   
  На Dare, smeker, Revolution is my name ! и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Младоста ја оставив по обложувалници..во - сум невиден
   
  На Ludi Maks му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  слабо слабо англискио.... многу сум јас малер дете да ти кажам право ко ке се работи за кладилници, ако е со коефициент 1.10 и ако ја пишам јас гарант ке напраат некоја глупост е до толку сум малер...
   
 4. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Кога ќе ми текне еднаш у пет месеци цела недела ставам и еднаш морам да фатам барем од 3 000/6 000 денари. :D
   
 5. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Имам одиграно 1>2 полувреме беше 4-0 јас сигурен дека ја фаќам, крај 7-1 испаѓа 1=2 кога се во прашање игри на среќа и јас сум малер за тие работи :rofl
   
 6. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Море се вратив некако, пред еден месец фатив 2 и пол илјади и за чудо од тогаш не пишав. Сеа чекам утакмичиња убај да ми дојдат и ќе пробаме пак да се опариме. :D
   
  На Hexasto му/ѝ се допаѓа ова.
 7. MancoMkD

  MancoMkD Нов член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Здраво на сите, нов сум па ќе се дружиме од сега па натаму ;) еве за спортската од мене еден коментар :)))
  Аф... вчера ме уништи јувентус... :))) еве погледнете :)
  [​IMG]
   
 8. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  (0-0) 0-0 Не си сам на таа паднаа многу :) А замисли пред тоа ги победија Милан, а со овие послабите кикс
   
 9. Dean

  Dean Нов член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  5
  Да не се фалам, али немам фатено од октомври... а секое коло уплаќам :(
   
 10. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Од почетокот на декември немам фатено а редовно уплаќам спортска, скоро сите пари ми одат за во вода.. Порано си фаќав по 10 000- 15 000 ден. сега...ни 1 ден не можам да фатам :/
   
  На Dare му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: