Со спортските обложувалници како стоите?

Дали уплаќате во спортска обложувалница?

 • Да, секое коло

  Votes: 9 28.1%
 • Да, понекогаш

  Votes: 20 62.5%
 • Не , никогаш

  Votes: 3 9.4%

 • Total voters
  32

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
слабо слабо англискио.... многу сум јас малер дете да ти кажам право ко ке се работи за кладилници, ако е со коефициент 1.10 и ако ја пишам јас гарант ке напраат некоја глупост е до толку сум малер...
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,931
743
Кога ќе ми текне еднаш у пет месеци цела недела ставам и еднаш морам да фатам барем од 3 000/6 000 денари. :D
 

Maks

Староседелец
слабо слабо англискио.... многу сум јас малер дете да ти кажам право ко ке се работи за кладилници, ако е со коефициент 1.10 и ако ја пишам јас гарант ке напраат некоја глупост е до толку сум малер...
Имам одиграно 1>2 полувреме беше 4-0 јас сигурен дека ја фаќам, крај 7-1 испаѓа 1=2 кога се во прашање игри на среќа и јас сум малер за тие работи :rofl
 

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
455
650
1,093
Unknown
Море се вратив некако, пред еден месец фатив 2 и пол илјади и за чудо од тогаш не пишав. Сеа чекам утакмичиња убај да ми дојдат и ќе пробаме пак да се опариме. :D
 
 • Like
Реакции: Hexasto

MancoMkD

Нов член
17 февруари 2012
2
0
1
Struga
www.sport24.mk
Здраво на сите, нов сум па ќе се дружиме од сега па натаму ;) еве за спортската од мене еден коментар :)))
Аф... вчера ме уништи јувентус... :))) еве погледнете :)
 

Maks

Староседелец
Здраво на сите, нов сум па ќе се дружиме од сега па натаму ;) еве за спортската од мене еден коментар :)))
Аф... вчера ме уништи јувентус... :))) еве погледнете :)
(0-0) 0-0 Не си сам на таа паднаа многу :) А замисли пред тоа ги победија Милан, а со овие послабите кикс
 

Dean

Нов член
19 февруари 2012
7
5
3
25
Да не се фалам, али немам фатено од октомври... а секое коло уплаќам :(
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,374
1,871
1,123
Од почетокот на декември немам фатено а редовно уплаќам спортска, скоро сите пари ми одат за во вода.. Порано си фаќав по 10 000- 15 000 ден. сега...ни 1 ден не можам да фатам :/
 
 • Like
Реакции: Dare