1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Marijan
Последна активност:
14 август 2015 во 16:47
Зачленет на:
6 април 2015
Мислења:
25
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
13

Ги следи 1

Пол:
Машки
Роденден:
12 јули 1994 (Возраст: 25)
Локација:
bitola
Професија:
vo potraga po rabota :)

Сподели:

Marijan

Полноправен Член, Машки, 25, од bitola

don't worry ,be happy :) 6 април 2015

Marijan последен пат беше виден/а како:
14 август 2015