1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Со спортските обложувалници како стоите?

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Maks, 17 февруари 2012.

?

Дали уплаќате во спортска обложувалница?

 1. Да, секое коло

  9 глас(а)
  28.1%
 2. Да, понекогаш

  20 глас(а)
  62.5%
 3. Не , никогаш

  3 глас(а)
  9.4%
 1. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Полска не се недостижни :) Франција ќе се прошета во групава, ама Полска и Србија се тука некаде.
   
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ау не, грешка си. Србите се испокарани сите, најлесно ќе е со нив.
  Пољаците вложуваа долго за ова ЕП, собраа се најдобро и плус домашен терен. Добро сега вистина имаат повредени неколку ама сепак, далеку сме од нив. :)
   
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  @Altaïr после вакво полувреме уште мислиш дека Полска се недостижни? :)
   
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Мене ова ми изгледа на игра за едно полувреме. Мислам дека се недостижни Полска, ќе изгубиме и од нив. :)
   
 5. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Има време, ќе видиме. Инаку ако србија изгуби од сите, ние ќе продолжиме во втора фаза? Каков е форматот на првенството?
   
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Конечно фатив вчера (party) нема веќе баксуз. :)
  Денес ги чекам уште Ливерпул, Македонија и Фиорентина. Од зафрканција ливчево, сериозно стана. :)
   
 7. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,750
  Допаѓања:
  769
  Многу ретко за разлика од оние кои спијат во кладилница :) (bravo) :kafe
   
  На Pica pica му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Nikola Ilievski

  Nikola Ilievski Нов член

  Зачленет на:
  18 април 2017
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  12
  Здраво, некој се кладел на www.1xbet.com ? гледам дека страната е доста добра, има МК превод, а и коефициентите се доста добри за разлика од други.
   

Сподели: