Со спортските обложувалници како стоите?

Дали уплаќате во спортска обложувалница?

 • Да, секое коло

  Votes: 9 28.1%
 • Да, понекогаш

  Votes: 20 62.5%
 • Не , никогаш

  Votes: 3 9.4%

 • Total voters
  32

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Полска не се недостижни :) Франција ќе се прошета во групава, ама Полска и Србија се тука некаде.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Полска не се недостижни :) Франција ќе се прошета во групава, ама Полска и Србија се тука некаде.
Ау не, грешка си. Србите се испокарани сите, најлесно ќе е со нив.
Пољаците вложуваа долго за ова ЕП, собраа се најдобро и плус домашен терен. Добро сега вистина имаат повредени неколку ама сепак, далеку сме од нив. :)
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Има време, ќе видиме. Инаку ако србија изгуби од сите, ние ќе продолжиме во втора фаза? Каков е форматот на првенството?
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Конечно фатив вчера (party) нема веќе баксуз. :)
Денес ги чекам уште Ливерпул, Македонија и Фиорентина. Од зафрканција ливчево, сериозно стана. :)
 

Nikola Ilievski

Нов член
18 април 2017
18
12
3
Skopje
Здраво, некој се кладел на www.1xbet.com ? гледам дека страната е доста добра, има МК превод, а и коефициентите се доста добри за разлика од други.