Со спортските обложувалници како стоите?

Дали уплаќате во спортска обложувалница?

 • Да, секое коло

  Votes: 9 28.1%
 • Да, понекогаш

  Votes: 20 62.5%
 • Не , никогаш

  Votes: 3 9.4%

 • Total voters
  32

Priroden

Староседелец
4 октомври 2012
140
95
1,038
https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1500-3741107-1331
НА 20ЧЕ 9000, барем ќе бев у игра за денес. Сити и Реал се реални, Јунајтед ќе го бранев уживо некако. Али пак ќе ги одиграм овие останативе на едно ливче немој да излезат па криво да ми биде :D
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1500-3741107-1331
НА 20ЧЕ 9000, барем ќе бев у игра за денес. Сити и Реал се реални, Јунајтед ќе го бранев уживо некако. Али пак ќе ги одиграм овие останативе на едно ливче немој да излезат па криво да ми биде :D
Сити ќе изгуби. Борусија се чуваа за ЛШ. :)
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Астон Вила само ја утнав денес. Ги фатив Барса 1 и 3+, Атлетико 1, и сакав Англичаните да ги играм на голови. Манчестер ја фатив 2-3 гола, Евертон 3+, Кристал Палас 3+ и се двоумев дали Астон Вила дали 3+ или 3-4 голови, и се одлучив за второто и во 89та дале гол Астон Вила. :mad:
Ја имав и Милан 1.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Моментално сум баксуз најголем, онака секој викенд им давам плата на вработените во Копачка. Ама еве уште малку почнува ЕП во ракомет, па се надевам нашите момци нема да ме разочараат и ќе ги изгубат сите утакмици, за да си ги вратам парите. :)
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Еј пазете ова. Играм кошарка, на поени, најсигурно демек. Не е битно која е утакмицата, ја ставив +150 поени, паднаа точно 150. Баксуз и пол. :)
 
 • Like
Реакции: existence and Хоуп*

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Цибона - Цедевита :patos 69-81. Ракомет да не играле овие?
Ненормална работа, едните играат како што треба, а другите коваат шајки на кошот. :)
Што е најтрагично само еден кош требаше, едно слободно, и така промашија милион.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Доста е кладилница оваа година. Повеќе среќа наредната, и помалку наместени утакмици.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Еј само да ви кажам ако не знаете. Сега за ЕП во ракомет ставајте против нас на секоја утакмица, освен против Србите. Во група сме со Франција, Полска и Србија.
Значи немаме шанси никакви, против Франција и Полска најсигурно е плус голови да се игра против нас. Ќе не наполнат. Да не биде после не сум ви кажал. :)