1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Со спортските обложувалници како стоите?

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Maks, 17 февруари 2012.

?

Дали уплаќате во спортска обложувалница?

 1. Да, секое коло

  9 глас(а)
  28.1%
 2. Да, понекогаш

  20 глас(а)
  62.5%
 3. Не , никогаш

  3 глас(а)
  9.4%
 1. Priroden

  Priroden Староседелец

  Зачленет на:
  4 октомври 2012
  Мислења:
  140
  Допаѓања:
  95
  https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1500-3741107-1331
  НА 20ЧЕ 9000, барем ќе бев у игра за денес. Сити и Реал се реални, Јунајтед ќе го бранев уживо некако. Али пак ќе ги одиграм овие останативе на едно ливче немој да излезат па криво да ми биде :D
   
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Сити ќе изгуби. Борусија се чуваа за ЛШ. :)
   
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Астон Вила само ја утнав денес. Ги фатив Барса 1 и 3+, Атлетико 1, и сакав Англичаните да ги играм на голови. Манчестер ја фатив 2-3 гола, Евертон 3+, Кристал Палас 3+ и се двоумев дали Астон Вила дали 3+ или 3-4 голови, и се одлучив за второто и во 89та дале гол Астон Вила. :mad:
  Ја имав и Милан 1.
   
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Моментално сум баксуз најголем, онака секој викенд им давам плата на вработените во Копачка. Ама еве уште малку почнува ЕП во ракомет, па се надевам нашите момци нема да ме разочараат и ќе ги изгубат сите утакмици, за да си ги вратам парите. :)
   
 5. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Еј пазете ова. Играм кошарка, на поени, најсигурно демек. Не е битно која е утакмицата, ја ставив +150 поени, паднаа точно 150. Баксуз и пол. :)
   
  На existence и Хоуп* им се допаѓа ова.
 6. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Цибона - Цедевита :patos 69-81. Ракомет да не играле овие?
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ненормална работа, едните играат како што треба, а другите коваат шајки на кошот. :)
  Што е најтрагично само еден кош требаше, едно слободно, и така промашија милион.
   
 8. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Доста е кладилница оваа година. Повеќе среќа наредната, и помалку наместени утакмици.
   
 9. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Јас ќе те частам едно ливче на 31. Ако има утакмици.
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Еј само да ви кажам ако не знаете. Сега за ЕП во ракомет ставајте против нас на секоја утакмица, освен против Србите. Во група сме со Франција, Полска и Србија.
  Значи немаме шанси никакви, против Франција и Полска најсигурно е плус голови да се игра против нас. Ќе не наполнат. Да не биде после не сум ви кажал. :)
   

Сподели: