1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Синан Сакич

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од Hexasto, 7 јуни 2012.

 1. ScoobyDoo

  ScoobyDoo Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  677
   
  На Hexasto му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642


   
  На JaMi, Hexasto и Maks им се допаѓа ова.
 3. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  цццц..значи не си салам :rofl:rofl:rofl
   
  На JaMi и cakar_ulav им се допаѓа ова.
 4. NEPOBEDLIV

  NEPOBEDLIV Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  412
  Синан, Синан....конечно и за него тема.

  Имам еден другар од класот, сите песни ги има во телефонот од Синан, и ги пушта на цел глас по ходници.
  Најјак пејач е Сакич жими све.
  А башка и спотов на мојата омилена песна му е екстра.
  Столчето го фрла, и тоа само му се враќа :rofl

   
 5. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,489
  Допаѓања:
  14,400
 6. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
 7. Kiril

  Kiril Активен Член

  Зачленет на:
  24 јуни 2012
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  127
  Sinan Sakic - 1982 - Janicar
  Sinan Sakic - 1983 - Dodjoh da te vidim
  Sinan Sakic - 1983 - Sto me pitas kako zivim
  Sinan Sakic - 1984 - Bez tebe u zivot krecem
  Sinan Sakic - 1984 - Sabina
  Sinan Sakic - 1985 - Izadji Na Pet Minuta
  Sinan Sakic - 1985 - Ljutim se na samog sebe
  Sinan Sakic - 1985 - Na Stolu Prazne Case
  Sinan Sakic - 1985 - Ne Trazi Je, Sine
  Sinan Sakic - 1985 - Nestao Je Osmeh Srece
  Sinan Sakic - 1985 - Oprosti mi, nesudjena sreco
  Sinan Sakic - 1985 - Pevaj mi o njoj
  Sinan Sakic - 1985 - Reci sve zelje
  Sinan Sakic - 1986 - Hajdemo dalje moja tugo
  Sinan Sakic - 1986 - Jos pamtim oko plavo
  Sinan Sakic - 1986 - Ne pitaj me o ljubavi
  Sinan Sakic - 1986 - Pusti me da zivim
  Sinan Sakic - 1986 - Sudbina me na put salje
  Sinan Sakic - 1986 - Zaljubljen u tebe
  Sinan Sakic - 1987 - Ej, od kad sam se rodio
  Sinan Sakic - 1987 - Sve je postalo pepeo i dim
  Sinan Sakic - 1987 - Svi gresimo
  Sinan Sakic - 1988 - Nek puknu dusmani
  Sinan Sakic - 1988 - Sklonite Case Sa Stola
  Sinan Sakic - 1989 - Evo me,drugovi
  Sinan Sakic - 1990 - Bogastvo je ljubav
  Sinan Sakic - 1990 - Kad se vrate skitnice
  Sinan Sakic - 1990 - Tebi me zove
  Sinan Sakic - 1992 - Pitas li se kako zivim
  Sinan Sakic - 1995 - Okreni se
  Sinan Sakic - 1995 - Skitnica
  Sinan Sakic - 1996 - Sneg je na planini
  Sinan Sakic - 1996 - Zoko,moja Zoko
  Sinan Sakic - 1997 - Ja poklanjam zlatnu burmu
  Sinan Sakic - 2000 - Ja nemam vise kome da verujem
  Sinan Sakic - 2001 - Gradom Se Sapuce
  Sinan Sakic - 2001 - Ne zovi me da se vratim
  Sinan Sakic - 2001 - Nisi Vise Zaljubljena
  Sinan Sakic - 2002 - Klosar
  Sinan Sakic - 2002 - Pijem na eks
  Sinan Sakic - 2002 - Sunce moje
  Sinan Sakic - 2005 - Umrecu s osmehom
  Sinan Sakic - 2005 - Mene kuci niko ne ceka
  Sinan Sakic - 2005 - Emotivac
  Sinan Sakic - 2005 - Lepa do bola
  Sinan Sakic - 2009 - Minut, Dva
  Sinan Sakic - 2009 - Zlatne Godine Д Бест Оф Синан Сакич!   
 8. TheQueen

  TheQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 ноември 2013
  Мислења:
  495
  Допаѓања:
  376
  :eek И за овој ли најдов тема? Не е можно! Јас овој не го сметам за пејач.
   
  На Matt Berninger му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  ногу го сакам:svirka
   
 10. Matt Berninger

  Matt Berninger Гостин

  Синан СакиЧ мене ме потсеќа на карирана (боја).
   

Сподели: