Силување

love !

Староседелец
7 август 2018
156
34
628
колку треба да си изреметен во умот за да силуваш, па какво воопшто задоволство има кога некој вришти плаче и што уште не. јас таа стока би ја кастрирал и во келија со некој геј црнец доживотно
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Денеска баш налетав на вест каде малолетник во струшко нападнал 27 годишна девојка во нејзиниот дом т.е. се обидел да ја силува.
Од сите можни коментари на статијата (а беа доста), само ЕДЕН имаше спомнато колку се одвратни коментарите на другите. Останатото беа хехенца и блуење отров по девојката, секако дека таа си го барала, па што барал он кај неа дома ако не го викнала на секс, pa stoima veze mu se prisakalo na maliot, стара кока - добра јуха, итн.

Што толку не е во ред со рајава на наши простори бе? Како се толку прости, злобни, малоумни страданици од неебитис, а со толку самодоверба да бидат гласни???
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Денеска баш налетав на вест каде малолетник во струшко нападнал 27 годишна девојка во нејзиниот дом т.е. се обидел да ја силува.
Од сите можни коментари на статијата (а беа доста), само ЕДЕН имаше спомнато колку се одвратни коментарите на другите. Останатото беа хехенца и блуење отров по девојката, секако дека таа си го барала, па што барал он кај неа дома ако не го викнала на секс, pa stoima veze mu se prisakalo na maliot, стара кока - добра јуха, итн.

Што толку не е во ред со рајава на наши простори бе? Како се толку прости, злобни, малоумни страданици од неебитис, а со толку самодоверба да бидат гласни???

I sharala toa opaskata hehe mu pustala voda pa posle Mitre siloval a pa ke silova

Имајќи предвид какво дно од општество е ова нормално е да морално-етички ужаси како силување останат неказнети а сторителите да шетаат слободни.
Чудно е кога ќе помислиш вака рандом особа што разминуваш на улица или било каде може да е силувач или нешто полошо. Или професори, директори, газди и остали класи каде се злоупотребуваат други начини за да се присили жена на секс, не сум слушнал до сега некој таков да биде казнет. Реакциите на рајата се огледало на правецот кој општеството го зазема и така во 2021 сеуште луѓе не се на јасно со некои работи, дека силување, кражба, проневера и други работи се негативни...чудно е што и помладите генерации се фејл...
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Не знам зошто секогаш очекувам нормални коментари...
IMG_20210131_205943.jpg
Screenshot_2021-01-31-19-50-25-179_com.facebook.katana.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
One doesn`t always hear of Prilep, but when one does, it`s this :


Најново :


Фиромската држава активно потпомага силување со тоа што за пола година не успеваат да приведат манијак.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Еее, што се 6 месеци, сигурно и сама си го барала. Може па и сама се тепала и силувала, па сега сака да го насади човекот ни крив, ни должен. Сака имањето да му го земе, да се к***а таму сама, еееххх.

Се осеќам ко мрдната ова што го пишувам, ама сум сигурна дека пола фиромци се со овие размислувања.
God forbid силувачот да е крив што му се кренало курето.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Фиромски педофил и жртва од една од екс-ју земјите. :banghead

manijak15.jpg
 
  • Angry
Реакции: Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Немам коментар, после некако детево од 12 години ќе е криво, во случај на не дај Боже...
Нели, сите си го бараат де.
И јас не би поштедила ниту еден живот на педофил што се решава да допре дете. Око не би ми трепнало.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider