Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница)

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Не се каам за ништо да знаеш..
Сѐ што сторив со тебе, сѐ беше од љубов.. И сето тоа сега ме убива, ми ја корне душава..
Меѓу омразата и љубовта има слаба линија како конец, а сепак јас останувам на страната на љубовта...
сепак те сакам...
 

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
304
185
43
Мех, ми се смејат кога им викам дека во животов не сум фатил ништо потврдо од твоите гради.
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Поарно со грб да ми се свртеше или да ја прегрнеше братучеда му од андреј штом виде дека девојката превзема акција. . Веруј полесно некако ќе ми беше Ќе имав точно одредени чувства. Сега коа ќе се присетам на тој тажен поглед. . Не можеше да издржиш а да не дојдеш, да ја пофалиш косата оти нели највеќе сакаш репче или пинџа..
Одбив да те слушнам и да одговорам само да видам дали би се откажал ама никогаш нема да го заборавам тој пољубац во воздух што ми го прати кога силно го извика моето име..
Да преспиемд сега, утре ќе размислиме подлабоко..
Колку те љубам поарно да не знаеш ќе злоупотребиш после : D
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
My dearest Tatiana Larina...
 
Последна промена:

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Што да ти кажам..
Штета што не знаеш да процениш колку губиш во животот што ме немаш во него како што заслужувам.
Можеби и подобро ништо што не испадна, не можам да толерирам променливо однесување и анализирање.
Ќе се вразумиш си викам, ама тешко дека тоа за брзо ќе биде..
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Кај ќе бегаш пиле мое мало?! :giggle
Немаш каде срцка. Врти, сучи пак кај мене.. Убо ти е така, аха и поубо ќе ти е .. ах бе учи-теле бее.
Ај (inlove)(hug)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misterija