1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница)

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Saladin, 23 февруари 2012.

 1. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,621
  Значи во темава можете да пишете се` што ви лежи на срце кон оној во кој сте заљубени, разочарани, затрескани. Препорачливо е да биде во неколку реченици со јасен тек на мислата, а не само нафрлани зборови и ставен некој клип.
   
  На belabelina, Metalec, Scars и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Сакам да ти кажам дека те сакам, сакам да си средиме се, а од друга страна и не сакам, бидејќи знам дека нема да се смениш пак... знам и дека грешев, мака ми е поради тоа, се каам, но веќе е касно за се, како што и ти еден ден ќе се каеш, ама тогаш ќе е касно...
   
  На FallenAngel, Y1K991, kizzo и уште 3 други им се допаѓа ова.
 3. ema09

  ema09 Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  411
  Сакам да му кажам дека не би го замислила животот без него .. да му се извинам ако го повредив .. и дека премногу го сакам ... можи постојат моменти кога мислам дека нема излез... дека многу ме нервира а се поќе го сакам .. дека вервам во нас за знам дека и тој ... !!! сакам да му кажам БЛАГОДАРАМ шо влезе во мојот живот !
   
  На gabi96, FallenAngel, Y1K991 и уште 4 други им се допаѓа ова.
 4. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Сакам да ти кажам со курац ме пикна у г**на за сеа да мора да се вадам..
   
  На Photographer, TIGERWOMAN31SK, Elena и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Boyka

  Boyka Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  737
  сакам да кажам спремен сум да направам се кога сакам некоја освен да ја сакам повторно Ч)
   
  На Bibi@, parvati, ema09 и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. Avona Vi

  Avona Vi Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  630
  сакам да кажам да не се срамиш толку и да го преземеш првиот чекор:)
   
  На Nightmare_f, kizzo, Rosana и уште 5 други им се допаѓа ова.
 7. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  Сакам да кажам дека те сакам многу,дека ова веќе стана неподносливо.Се трудам да заборавам,но не успевам,и те молам јави се и кажи ми дека се ќе се среди.Дека ќе бидиме среќни,бидејќи веќе стана болно да се потсеќам иако кратки преубави,пресреќни моменти поминати заедно. :trepka
   
  На Ночной охотник, kizzo, renata12 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 8. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  ова на некој од форум се однесува 100% :rofl
   
  На Katry му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Марфи...
  Љубов со најдолг век е онаа невозвратената...
   
  На Jasmina-Jase, Mistery :), Prashina и уште 10 други им се допаѓа ова.
 10. Avona Vi

  Avona Vi Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  630
  хаахх нее.. :D не е за никој од форумот:D со никој не се знам :)
   

Сподели: