1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница)

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Saladin, 23 февруари 2012.

 1. BlackTulip

  BlackTulip Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2013
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  789
  Сакам да ти кажам ..Welcome to my life :gus
   
  На Mameha, Хоуп* и Photographer им се допаѓа ова.
 2. Foxboro

  Foxboro Староседелец

  Зачленет на:
  16 јуни 2012
  Мислења:
  716
  Допаѓања:
  1,479
  СДК дека куманофки са ми најубави. :sram
   
  На Photographer му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
   
  На Сара.13, Aquarius и Photographer им се допаѓа ова.
 4. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  Јас сум себична, нетрпелива и малку несигурна. Правам грешки, губам контрола и на моменти тешко е да се излезе на крај со мене. Но, ако не можеш да ме поднесеш кога сум во најлоша состојба, тогаш сигурно не ме заслужуваш кога сум во најдобра.
  - Мерлин Монро
   
  На Badgirl и Prashina им се допаѓа ова.
 5. Redhead

  Redhead Bookworm

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  1,060
  Допаѓања:
  2,039
   
  На devil4e, Aquarius, alba и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. Photographer

  Photographer Amoureux

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  480
  Допаѓања:
  1,393
  како тивка мирна сенка се појави,од некаде долета.....така мирно и тивко во неповрат одлета.... :-*
   
  На Badgirl, WomanInRed, Luckky и уште 4 други им се допаѓа ова.
 7. Mameha

  Mameha Староседелец

  Зачленет на:
  9 јуни 2013
  Мислења:
  364
  Допаѓања:
  814
  Ти кажав јас дека сум тешка за сакање, ти само одлучи.
  Затоа ако мислиш да ме држиш цврсто и да не ме пушаш тогаш подај ми ја раката, но ако мислиш лесно да ме пуштиш да заминам тогаш воопшто не ми подавај рака
   
  На WomanInRed, Photographer, JaMi и уште 1 член му се допаѓа ова.
 8. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Ти се промени, без да знам
  Би се променил за нас јас
  Ти се промени ко време
  Ти со промени не ме враќаш мене(think)
   
  На Badgirl, Rosana, Photographer и уште 1 член му се допаѓа ова.
 9. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,625
  L`amour...
  Tu n`existe pas.
   
  На Luckky и Photographer им се допаѓа ова.
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  [​IMG]
  (мое дело)
   
  На Badgirl, Oleri, Photographer и уште 1 член му се допаѓа ова.

Сподели: