Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Snape

Истакнат Член
14 февруари 2012
285
401
63
28
Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
И на крајот секогаш е исто, некој се убива од учење за да добие 5 а му лепат 4 , а некои добива 5 без испрашување за лепота!! Умрете корумпирани т.н. ,,професори“!!!!! Ама океј и тие ,,лепотани“ ќе отидат на факс па ќе видат како се прави влашка урда! :banghead
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma, Viktor k and Gemini

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
И на крајот секогаш е исто, некој се убива од учење за да добие 5 а му лепат 4 , а некои добива 5 без испрашување за лепота!! Умрете корумпирани т.н. ,,професори“!!!!! Ама океј и тие ,,лепотани“ ќе отидат на факс па ќе видат како се прави влашка урда! :banghead
Знам како ти е и јас си имам исти маки но не се нервирај за нив ќе биде срам кога ќе се запишат на факултет ништо нема да знаат...
 

Snape

Истакнат Член
14 февруари 2012
285
401
63
28
Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
Знам како ти е и јас си имам исти маки но не се нервирај за нив ќе биде срам кога ќе се запишат на факултет ништо нема да знаат...
Нема да веруваш што се деси. Сеа последен час излагам на табла и незнаев само да кажам таму нешто само 1 незнаев и ми вика неможам да ти пишам 5. После излага една со градници 5 пати поголеми од реалната величина и коса ко вештерка од Иствик и ништо не знае тапа и овој педофилов и вика изледа косата ќе игра улога во твојата оценка и и пиша 5.|-( А предходно тн професор го имаат фаќано со девојче 4 година во библиотека..
 

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
лелее :eek: не ми се верува што таков човек работи како професор зошто не дадете молба до директорот да го избркаат од работа????
 

Snape

Истакнат Член
14 февруари 2012
285
401
63
28
Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
лелее :eek: не ми се верува што таков човек работи како професор зошто не дадете молба до директорот да го избркаат од работа????
E дабее за џабе ли се иста партија со директорот, така да среќен сум што веќе нема да го гледам 3 година неам географија!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Gemini
Статус
Затворена за нови мислења.