Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
може превод ...please :rofl
сакам да кажам дека кнајф и сара се сакаат многу ко што ги сакам ниф и јас,тана на на литературно ке дојде нешто као трала ла ла, ете ти превод биби(мајмунче) : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bibi@

Bibi@

Староседелец
Најфотограф
1 март 2012
399
743
1,103
сакам да кажам дека кнајф и сара се сакаат многу ко што ги сакам ниф и јас,тана на на литературно ке дојде нешто као трала ла ла, ете ти превод биби(мајмунче) : )[/qu
сакам да кажам дека кнајф и сара се сакаат многу ко што ги сакам ниф и јас,тана на на литературно ке дојде нешто као трала ла ла, ете ти превод биби(мајмунче) : )
многу благодарам :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
Ти знаеш, знам дека знаеш, секогаш со молчење си кажуваме се...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bibi@

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
Разликата меѓу к***а и курвештија е тоа што оваа другава е малку вештија :)) хахахахахххааххаххх се збудалив ејјјјјјјјјјјјјјјјј
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: iskra and parvati

Elena

Истакнат Член
14 февруари 2012
155
169
343
Home.
дека само што си дојдов од забар и ви препорачувам навреме да си ги правите забите,за да не си страдате ! :eek
Требит и јас да отидам .знам дека колку појке чекам толку полошо , и место за поправање ке станат за вадење .. ама страв имам мноогу ,
а мајка ми работит таму.. ам сепак пусти страв не ме пуштат :D
 

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
не се сеќавам коа последен пат од нешто сум се откажала...секогаш одам до крај па макар светот наопаку да се преврти...али сега дефинитивно дигам раце....не е секој вреден да му го посветем моето внимание...посебно не таа личност.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Му го сокрив мобилниот на брат ми и сега насекаде го тражи. :rofl Уште малце ќе заплаче :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD and parvati
Статус
Затворена за нови мислења.