Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Сакам да кажам ми се избриша постот што го пишував и ебано ме нервира пак да го пишувам. У глобала постот беше кењање на се` околу мене.
 

Antares

Староседелец
11 мај 2012
468
413
663
32
Pax Terra
И што коа не ми даде потпис, ебате гоа од дома ти зимам нешто. Еден потпис. Ццццц Може сакаше да те молам, немоој за еден потпис.
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
И што коа не ми даде потпис, ебате гоа од дома ти зимам нешто. Еден потпис. Ццццц Може сакаше да те молам, немоој за еден потпис.
ccc kjuti braaat, ja kolko sam se karaja za tj eban potpis, kako kojznae sHto da e toj, penkalo u ruku i tolko
a oni kao demek nemozu sk dojdi jutre,zamisluef se kako kojznae sHto su ccc, sestru...
ja zatoj ne ga i zavrsHi fakultet, mnoo me nervirasfa proesori, mnoo!!!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: DisturbeD

Antares

Староседелец
11 мај 2012
468
413
663
32
Pax Terra
ccc kjuti braaat, ja kolko sam se karaja za tj eban potpis, kako kojznae sHto da e toj, penkalo u ruku i tolko
a oni kao demek nemozu sk dojdi jutre,zamisluef se kako kojznae sHto su ccc, sestru...
ja zatoj ne ga i zavrsHi fakultet, mnoo me nervirasfa proesori, mnoo!!!
Тоа е како да му бараш не знам пари, не знам ти што ѓоа му зимам нешто од дома. Абре маани ги таму искомплексирани луге. Ма не му се предавам, ако треба инат ке си тераме.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Тоа е како да му бараш не знам пари, не знам ти што ѓоа му зимам нешто од дома. Абре маани ги таму искомплексирани луге. Ма не му се предавам, ако треба инат ке си тераме.
Без потпис ќе треба да платиш казна за да завериш семестар и плус нема да можеш да го полагаш предметот т.е. ќе си го презапишиш. Мој совет, земи си потпис па после води си инат:) Ја се карам со професори и асистенти на почеток на семестар.
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
Центар ќе се преименува во Александрија. Па после нека се спојат со Кисела Вода, и нека се викаат Шприцер! (via Twitter) :rofl
( не е мој твитов ама пукнав од смеење)
влатко васиљ го напиша .......ѕвер е чоеко..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Sugar and parvati

Antares

Староседелец
11 мај 2012
468
413
663
32
Pax Terra
Без потпис ќе треба да платиш казна за да завериш семестар и плус нема да можеш да го полагаш предметот т.е. ќе си го презапишиш. Мој совет, земи си потпис па после води си инат:) Ја се карам со професори и асистенти на почеток на семестар.
Ами што не ми дава, што сега пак да му се вракам. Се искаравме ние, и сега. Ке си платам у август кога ке заверувам семестар.
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
30
Битола
Не сум сигурен дали се нема вклучено па ми ја нема видено пораката или нејки да ми врати ....:^)
 
Статус
Затворена за нови мислења.