Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Рано е сеуште да се отоври хот линијата, оставете не малку да се развиеме како луѓе- барем до јануари:zelen

Иначе има трицепси, бицепси, цицепси и други пси...само да зголемат и дооформат како што треба.
видовме видовме :D
малку поработете на сунчањето,вие бар сте до плажата,немојте да бидете ко мене шарени :eek:
а не само навечер пиј,преку ден спиј
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
видовме видовме :D
малку поработете на сунчањето,вие бар сте до плажата,немојте да бидете ко мене шарени :eek:
а не само навечер пиј,преку ден спиј
Ќе поработиме и на сунчањето... Trajche закажи термин на солариум во декември да ојме.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Trajche and melpomena

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Ќе поработиме и на сунчањето... Trajche закажи термин на солариум во декември да ојме.
Трајче е за фитнес,ти биди за бјути или евентуално обрати се кај JaMi :D
Ај да дремнам малку,од што ми се спие ко пијана сум (drunk)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
Ја би петиција ако соберам 10-15 лајка (стаутс/мислење на што и да било прво секако ќе се договореме) Trajche да поставе слика во темата. (wasntme)(happy)
Кој ќе лајкне давам милка чколада од оние големите со лешници :D


Какви 15 лајка :D Не доаѓа у обзир, спремајте се летово заедничка фотка јас и мајор :sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma and The_Mayor

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
50? Не се предавам лесно?
За 100 лајкови и гонзо ќе го земиме на сликата, да држи баланс...зошто можно е да се расипи апаратот како резултат на лепоќа.:zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: i_wanna_fly and melpomena

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Сакам да го прашам само близнак кога мисли да доаѓа Скопје пошо ја немислам цел живот да скапам чекајќи го :D Ај бе доаѓај, досадно е тука (hug)
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
За 100 лајкови и гонзо ќе го земиме на сликата, да држи баланс...зошто можно е да се расипи апаратот како резултат на лепоќа.:zelen
Не ме сфативте бе, кога ќе соберам 50 лајка одма слика да ставе(те) :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.