Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Шмекси

Истакнат Член
15 февруари 2012
1,133
1,068
113
Скопје
www.statik-group.com
Сакам да кажам дека секогаш ама секогаш се трудам со свој чекан да се лупнам по глава.Малку ми е.Тоа што сам ќе си го направиш, не може друг да ти го направи.

Патем, вчера после долго време излегов сам на прошетка низ населба.Уживав во свежиот воздух и тишината наоколу.Бар на кратко се потрудив да оладам глава.
Секое утро, нови главоболки.
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Честит Курбан Бајрам на сите од Исламска вероисповед! Bajram Šerif Mubarek Olsun! :)

 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,120
1,683
Очигледно мене фазите во главата ми се измешани. Минатата година ова време, бев заљубен во колешка од работа (+2 години) постара од мене. налет тоа, една година подоцна, започнува да ми се допаѓа колешка (+5) години постара.....
----
Фактички.....Бобан е луд, и мора да фати женска....на пример Елена. :(
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: i_wanna_fly and parvati

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Абе ова куварите на канал 5 и поранешно А1 се гејови се?
Почнувам да мислам дека голем дел од куварите се истото,да не заборавам да го спомнам и мојот пријател кувар кој сам ми го призна истото.:unsure

едит: Sarah
тема за карактерот според хороскопскиот знак мислам дека ја нема :D се ми погодија овие од сајтот на црнобело на фб :giggle

Лав – Лавот
Одличен соговорник. Атрактивен и страствен. Опуштен. Најчесто среќен, но кога не е тогаш е намуртен и детинест. Неговиот проблем е сечив проблем. Предвидлив и некогаш монотон. Знае да се забавува. Во сè е добар. Одличен бакнувач. Дружељубив. Спуштен на земја. Зависни сте од него. Гласен. Сака долги врски. Зборлив. Не се закачајте со него. Редок да се најде. Добар кога ќе се најде.
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Абе ова куварите на канал 5 и поранешно А1 се гејови се?
Почнувам да мислам дека голем дел од куварите се истото,да не заборавам да го спомнам и мојот пријател кувар кој сам ми го призна истото.:unsure

едит: Sarah
тема за карактерот според хороскопскиот знак мислам дека ја нема :D се ми погодија овие од сајтот на црнобело на фб :giggle

Лав – Лавот
Одличен соговорник. Атрактивен и страствен. Опуштен. Најчесто среќен, но кога не е тогаш е намуртен и детинест. Неговиот проблем е сечив проблем. Предвидлив и некогаш монотон. Знае да се забавува. Во сè е добар. Одличен бакнувач. Дружељубив. Спуштен на земја. Зависни сте од него. Гласен. Сака долги врски. Зборлив. Не се закачајте со него. Редок да се најде. Добар кога ќе се најде.
Ја има http://forum.crnobelo.com/threads/Карактерот-според-хороскоп.1571/
 
Статус
Затворена за нови мислења.