Сакам да кажам/Сакам да прашам

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
26
домче
сдк... „јас сум анксиозна... пошто сум под стрес од школото“ - Не дроби бе дете, кажи културно дека пиеш 4 нескафиња стронг дневно...3 во 1, 2 во 1....

од таа доза на кофеин во наше време опашка растеше........ ОЛКАВААААААААААААА....:nerd
а не пак да бидиш раздразлива...:facepalm2
(drunk) Како издржувате мајко му стара!?
 
  • Like
Реакции: Bibi@ and diva orhideja

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,683
3,863
1,183
сдк... „јас сум анксиозна... пошто сум под стрес од школото“ - Не дроби бе дете, кажи културно дека пиеш 4 нескафиња стронг дневно...3 во 1, 2 во 1....

од таа доза на кофеин во наше време опашка растеше........ ОЛКАВААААААААААААА....:nerd
а не пак да бидиш раздразлива...:facepalm2
(drunk) Како издржувате мајко му стара!?
Од кај знаеш дека стварно не е така ? Еве јас не пијам кафе, пијам .. еднаш во три месеци и тоа топло макијато највеќе. И ?
 
  • Like
Реакции: Struggler

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,277
1,898
1,133
I'll stop wearing black, when they make a darker color.

сдк... „јас сум анксиозна... пошто сум под стрес од школото“ - Не дроби бе дете, кажи културно дека пиеш 4 нескафиња стронг дневно...3 во 1, 2 во 1....

од таа доза на кофеин во наше време опашка растеше........ ОЛКАВААААААААААААА....:nerd
а не пак да бидиш раздразлива...:facepalm2
(drunk) Како издржувате мајко му стара!?
Анксиозен не се станува од кафиња...
 
Последна промена од модератор:

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
СДК Кога ги прашаа каде се спремале за аудицијата, а типката одговори со чикен шопс ... ме освои :) Дефинитивно фаворит оваа година, се надевам ќе дотуркат далеку.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,996
9,626
1,683
Normandy
Проба?
Хехе не можам да те замислам во
ом позиција :biggrin
Всушност се работи за „аум“ состојба, медитација која не правиш ништо освен мижење и седење со исправена кичма.
 
  • Like
Реакции: Lena

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,084
7,013
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Понекогаш убаво е да се направи детоксикација на луѓето кои ги познаваш. Онака, да ги исфрлиш сите отрови кои се појавуваат од време на време и те трујат, еднаш за секогаш.