Сакам да кажам/Сакам да прашам

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
26
домче
I'll stop wearing black, when they make a darker color.


Анксиозен не се станува од кафиња...
Абре јас знам :gus само гледам дека маливе се расфрлаат со страшни поими некако... па ги тролам по малце:gjavol
Ама сепак, кога тинејџерка од 45-50 кила со еден оброк ќе закачи 3 нескафиња стронг во денот, ќе видиш анксиозност, депресија, регресија, агресија, капитулација и дегенерација одеднаш.... Како да кажам.... - ПМС во џамбо пакување:kafe
 

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,277
1,898
1,133
СДК за да имаш голема самодоверба, мора да поседуваш голема доза на егоизам.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,996
9,626
1,683
Normandy
@Aristokrat ми ја спомна мензата во Соравија во сутерен, и сеа криво ми е што моите се враќаат за еден ден. :D