Сакам да кажам/Сакам да прашам

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
сдк.. ако веќе се фаќаме за глупости...
Ја префрлаш топката на друг? - Типичен лузерски карактер.

Туку... нешто друго ме загрижува, јас застанав во одбрана твоја, а ти не сфаќаш или не читаш. :facepalm2
 

МалиСашко

Истакнат Член
12 јануари 2014
466
347
173
26
домче
Ја префрлаш топката на друг? - Типичен лузерски карактер.

Туку... нешто друго ме загрижува, јас застанав во одбрана твоја, а ти не сфаќаш или не читаш. :facepalm2
сдп... МЕНЕ? од ЈаМи ме браниш? (facepalm)
Не знам што да ти речам....:confused::x
 
Последна промена:

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
Ова темите како :што ви се јаде,пие,со кој ку**ц ви се патува,апостолки и сл.др.глупости се навистина за во забавиште.Нели треба тоа модер.или админ.да смислат некоја интересна нова тема а не да тапкаат со стари бебигејмс прашања?Циркус?Ако не друго,барем адреналинот ке му го кренам на некого.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,996
9,626
1,683
Normandy
Ова темите како :што ви се јаде,пие,со кој ку**ц ви се патува,апостолки и сл.др.глупости се навистина за во забавиште.Нели треба тоа модер.или админ.да смислат некоја интересна нова тема а не да тапкаат со стари бебигејмс прашања?Циркус?Ако не друго,барем адреналинот ке му го кренам на некого.
Секогаш постои опцијата да не ги отвараш темите кои не ти се по ќеф.
 

Farfalla

Староседелец
14 февруари 2012
455
1,012
1,103
Редно е да се научите на правопис и интерпункција, не?
Заморно е да се чита тука, а не друго.
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,492
14,405
1,683
во светот на бајките
Ова темите како :што ви се јаде,пие,со кој ку**ц ви се патува,апостолки и сл.др.глупости се навистина за во забавиште.Нели треба тоа модер.или админ.да смислат некоја интересна нова тема а не да тапкаат со стари бебигејмс прашања?Циркус?Ако не друго,барем адреналинот ке му го кренам на некого.
За сите вкусови има теми,не значи дека ако некому му се допаѓа нешто дека мора и тебе да ти се допаѓа и обратно.
Инаку лично јас повеќе преферирам да се релаксирам со теми од таков тип, одколку да се потресувам за одредени болести.
Без љутиш,чисто само да ти доловам и различно мислење од твоето. :)
 
  • Like
Реакции: Bibi@, Lena and Electra