Сакам да кажам/Сакам да прашам

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Глеа на НетЏио Вајлд пред некој дн, тигар у Амазонску прашуму еде лишчиња од ајахуаску.Ударац не е ист како скувана супстанца што гу праиф шамани, али нешто послаба халуцинација му се деси, тигар лега сс ноге нагоре, гледа у празно, боја на очи му се промени, тј што гу води емисију вика дека тигар ужива у сфој псајкоделик трип, лооонг џ'рнии : ) Животиње почнасфа да експериментираф сс псајкоделик дрогз, а не па ми. Има пеќурке некои по Куманоо, порција 600 денара( надам се Бркуловска не ме чита) : )


Шо те чуди, тигарот е само нафурана мачка а тие си шетаат по лавиринтите на умот одамна... којзнае шо би рекол покојниот Теренс МекКена.
Има надеж, синтетизираа ДМТ макар да само за потребите на некои експерименти со рандом раја во Америка... и Америка и Бразил се далеку :(
 

steppenwolf

Староседелец
12 декември 2012
335
489
1,063
Скопје
Ццц...греот да му го имаат на пајакот го мачат...

For more information on the crack spider's bitch, contact the Canadian wildlife service in Ottawa. :zelen

Шала на страна, видеово е урнебес. Се сеќавам првиот пат кога го изгледав, ја глуп мислев дека се озбилни, се додека не стигнав до делот со restraining order.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
For more information on the crack spider's bitch, contact the Canadian wildlife service in Ottawa. :zelen

Шала на страна, видеово е урнебес. Се сеќавам првиот пат кога го изгледав, ја глуп мислев дека се озбилни, се додека не стигнав до делот со restraining order.


crack spider`s bitch :rofl
Него има експерименти со урокани пајаци шо плетат чудни мрежи...
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Младинава се исквари, почна да се интересира за урокани пајаци, ovaja mladina cego vrakat solun nazat? dokoga vaka?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: steppenwolf

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
Just because I've become a bitch. I often whine, but truth is, I've never felt better about myself!!! And I'm lovin' it!!!
"...I'm a gone gone, you ain't nothin to me
When they shine them streets, they're gonna find our song.."


 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Aquarius and cakar_ulav

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,567
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
сликава ми е многу моќна..
1455871_10151729666956345_71303009_n.jpg