Сакам да кажам/Сакам да прашам

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Најголемите криминалци во нашава земја се замислете... крадците на чоколатца во супермаркетите.

Оноа што се дила низ сумњивите маала е п. дим.
То државата ја ограбија, пред никого не одговораа.
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Моментот кога место на ONE за активирање на евтин пакет за бесплатни разговори, праќаш на личност што не треба - порака НУЛА СТАРТ :rofl
Зини земјо голтни ме.....
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina and The Tramp

Angie-sty

Истакнат Член
13 јули 2013
6
4
303
Едно нескафе, со шеќер, средени нокти и .. положени предмети ќе Ве молам.
Или не, не! Една вечер помината со моите, без телевизор, мобилни телефони и гости.
Побрзо, ќе Ве молам!

А што ме лаже ова со известувањава? (think) Таман ќе се израдувам имам нешто и ми вика немате нови.
 

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,491
1,123
Скопје
Модераторите кои не можат да ги извршуваат модераторските функции се молат да дадат оставка, во спротивно шефот нека додели откази и нека назначи нови на таа функција.
Има доста запоставени подфоруми.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Модераторите кои не можат да ги извршуваат модераторските функции се молат да дадат оставка, во спротивно шефот нека додели откази и нека назначи нови на таа функција.
Има доста запоставени подфоруми.

Точно е дека има, но еве зошто мора апсолутно се` да очекувате од модераторите?
Отворете тема, пишете мислење, започнете дискусија.
 

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,491
1,123
Скопје
Точно е дека има, но еве зошто мора апсолутно се` да очекувате од модераторите?
Отворете тема, пишете мислење, започнете дискусија.


Не мислев во тој контекст туку во стил дека не се во можност ни да видат дали има некоја пријава, да избришат мислење и слично. . .
Не стануваше збор за отварање теми и потикнување дискусија зошто таа задача јас не ја препишувам само на модераторите.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Не мислев во тој контекст туку во стил дека не се во можност ни да видат дали има некоја пријава, да избришат мислење и слично. . .
Не стануваше збор за отварање теми и потикнување дискусија зошто таа задача јас не ја препишувам само на модераторите.

За пријавите што се мене тиче како модератор ќе ти кажам дека ги читам и најчесто ги решавам - во подфорумот каде модерирам.