Сакам да кажам/Сакам да прашам

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,231
17,757
1,673
На сигурно
Јас навистина незнам како и на кој принцип се поставуваат важните теми на форумов.
Сум прочитала дека тоа е лична желба на соодветниот модератор.
Ама нисковредниот каприц нит сум го прочитала,ниту сум го разбрала некогаш.
Да не бидам погрешно сфатена,ма и да бидам,не сум офф топик.
Оваа не е критика,само уште едно неосновано мрчење и затоа го сместувам тука.
Оти едноставно само сакав да кажам,без да прашам.
 
  • Like
Реакции: ZmajChe and Gemini

LoveDealer

Староседелец
3 март 2012
180
563
693
27
Во неговото срце.
Абе едно не ми е јасно!!.. Веќе и косата ми се крева од вакви случаи!

Ејј, го виде овој од партија?!... Леле вечер имаме состанок со партијата! .... Па тагнување од митинзи, состаноци и што ти знам.

Aбе деца... и со право ќе ве наречам деца...си има кој да се бави со политика, а тоа сигурно не сте вие коишто не ни знаете зашто сте во таа партија, па и толкава омраза кон останатите не сум видела до сега. Не сте ми јасни!!! За да бидете член на една партија треба да имате јасна и зацртана и уживајте во нив!... И најлошо за да станеш политичар треба добро да лажеш, крадеш и манипулираш со народот!!.. Не дозволувајте да бидете такви.
 

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Сакам да кажам - можете и ова мислење да ми го избришете како претходното, но тоа не го менува фактот дека темава ни најмалку не се разликува од претходните СДК/СДП теми. (wave)
 
  • Like
Реакции: ZmajChe

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Добро јутро : )
Овој е наааааааајрано како сам станаја а да сам фтору смену на работу
Ја не стана, ја рипна од креет, мајке ми искрено рипна, прво очни капаци ми се отфорисфа мислиш крила од колибру су ми

Овј ноќ сам га с'нуваја најдугометражан с'н у мој живот, букфално еј
Финта у с'н е дека се заљуби у девојку што никад не сам гу видеја у живо, финта е што девојка е од форум и е мноо луда
Дада луда е и на форум а богами и у с'н беше ненормално луда. Згазисмо се од смеање у с'н, ама и шмекнасмо се...
С'н е бија најдугачак до ск, пет сата с'н eeeej алоооо, ама не ми битна поента на с'н ,да ми беше ке га напишеше овој у тему за Што сонувафме : ) Која емоција се разви у тија пет саата : ) па још си размислују викам леј ама убаву косу и фризуру има, одма ке стау на форум дека сакам такфу, одма си размислува дека нема да га смену однос сс њума на форум , исто ке е, само мааалце онакој фраерски шмек ке ву лупам у пепе :sram ... абе луда работа еј, опседнат ли сам сс форум или не, не сам , с'нови су луда стфар

Девојка незнам дали ке ву биде довољно да се пронајде у овој сфе, мала помош, мислеше дека имаш најз легз у афтобус, а и у с'н ти бесфа џоа секси гризинке..
рока ли рока Пинк Флоид док га штракам сфе овој и прозеам се како луд
Киду да спију па, рано е
е да и још овој да си кажу ... ја нејќеше уопште да се разбуду од тј с'н , ма најбољи беше
а и она ми вика иииии па ти стфарно си бија луд
 

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,655
5,731
1,153
Тмурно,сиво утро,дожд кој непрекинато паѓа.......не ми пречи,денес не....денес посебно ја сакам секој капка...нека не престанува.