Сакам да кажам/Сакам да прашам

street_chic

Староседелец
14 февруари 2012
1,433
3,678
723
Portofino, Italy
485263_364226947015725_1977311217_n.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena, parvati and Gemini

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,531
14,441
1,683
Таму каде што треба
http://forum.crnobelo.com/threads/После-љубовта-останува.4531/page-2#post-223601

Ова ќе се премолчи и нема да се искоментира од никого нели? Ама ако melpomena спомена дека има сомнеж за дупли профил револуција се крена. И после ќе ме убедувате дека на форумов сите биле исти. Пфффф, такви приказни за мали дечиња ни кога бев мал не ми раскажуваа.
Бобо што се буниш,па во комуникајцијата помеѓу модераторите се напиша да се проверат новите профили што се сметаат за лажни и не премолчено.
И ова не е провоцирање нели JaMi? Ќе имаш ли сега доблест да пријавиш?
Да сеа ќе пријавам :)
 

monika88

Истакнат Член
1 април 2013
453
645
193
36
Неготино
сдк прекрасен ден кој прекрасно го искористив
се собравме група од 4-5 колеги од факултет во plaza de torоs на кеј си порачавме кригла пивце,шеф салата и пица торо и се изнасмеавме за сите пари едно 3-4 саати
мислам дека сите не гледаа од што толку се смеевме
да не бидеме покусо после тоа трк до шехерезада на по една паста и лимонада и сега неможам ни да дишам ни да се движам
ваков ден ми требаше:svirka
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
И ова дочекав да го слушнам - Turkish English. :zelen Од што толку лошо зборуваат турците англиски, едно време ми се причини англискиот како арапски. Дали 5 збора ги разбрав. :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe

street_chic

Староседелец
14 февруари 2012
1,433
3,678
723
Portofino, Italy
Сакав да прашам, како може да се извади надградбата без да се посети козметичар и без да се остави да израснат сами??? :^)
(Пишеше негде као да се стават во топла вода и да отстојат, ама неможам да се сетам кај читав) ?
 

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,077
1,153
Wind Of Change
Сакав да прашам, како може да се извади надградбата без да се посети козметичар и без да се остави да израснат сами??? :^)
(Пишеше негде као да се стават во топла вода и да отстојат, ама неможам да се сетам кај читав) ?
Ако добро те разбрав прашуваш за вештачки како се ваѓаат-Во топла вода треба да ги потопиш прстите неколку минути така да седат а може и со памукче натопено со ацетон да ги ваѓаш едно по едно :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: street_chic

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Сакав да прашам, како може да се извади надградбата без да се посети козметичар и без да се остави да израснат сами??? :^)
(Пишеше негде као да се стават во топла вода и да отстојат, ама неможам да се сетам кај читав) ?
Moжеш да идеш некаде кај што откупуваат такви надградби. Ем ќе ти ја извадат без пари, ем ќе ти дадат некој денар. После тие си ја обработуваат, па ја препродаваат.
 

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
СДК:
Ама сум глупав (facepalm) Наместо да си се качам на бесплатниот автобус,да си отидам у Скопје и да си купам некоја книга од саемот,јас ќе одам на часеви (facepalm) Еее кога одиш по умот на другите,ем ништо нема да научиш цел час це смеиш,ем нема да се прошеташ.Важно не бегаш од часеви :banghead
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ZmajChe and Hkakashi

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Бобо што се буниш,па во комуникајцијата помеѓу модераторите се напиша да се проверат новите профили што се сметаат за лажни и не премолчено.
Да сеа ќе пријавам :)

Извини, во гените ми е. :)