Сакам да кажам/Сакам да прашам

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
СДК1: Се чудам самиот на себе како можам да го сакам хаосот во кој живеам. Се околу мене е расфрлано, ама мене ми е убаво. :zelen
СДК2: Не е фејсбук за нас Македонците. :eek:
 

monika88

Истакнат Член
1 април 2013
453
645
193
36
Неготино
561227_507135792685983_1652890578_n.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena, 4FUN and parvati

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,390
1,133
Yellow submarine
Во оваа доба, док ми се мота меѓу прсти пола изгорена Родео цигара, ми надојде една секирација во облик на прашање...
Баронеса кујзне дал се омажи? :unsure
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Опомена за провокација. Доколку ти беше целта да се избрише постот ќе го пријавеше.
http://forum.crnobelo.com/threads/После-љубовта-останува.4531/page-2#post-223601

Ова ќе се премолчи и нема да се искоментира од никого нели? Ама ако melpomena спомена дека има сомнеж за дупли профил револуција се крена. И после ќе ме убедувате дека на форумов сите биле исти. Пфффф, такви приказни за мали дечиња ни кога бев мал не ми раскажуваа.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena

4FUN

Староседелец
3 март 2012
897
1,988
1,093
Опомена за провокација
http://forum.crnobelo.com/threads/После-љубовта-останува.4531/page-2#post-223601

Ова ќе се премолчи и нема да се искоментира од никого нели? Ама ако melpomena спомена дека има сомнеж за дупли профил револуција се крена. И после ќе ме убедувате дека на форумов сите биле исти. Пфффф, такви приказни за мали дечиња ни кога бев мал не ми раскажуваа.


Во право е... како е можно и ова да се ПРЕМОЛЧИ ???
луѓе, од ова ни зависи нашата иднина, нашиот развој, за нашите животи се работи ...
нашата мелпомена заради нашите интереси се бореше и за нас е банирана, да и вратиме со иста мера !!!
Ако се премолчи и ова, ке немаме што да јадеме од утре, ке ни ја исклучат водата и струјата, ке не избркаат од нашите домови - ВЕЌЕ НЕМА ДА МОЛЧИМЕ
Последно барање до АДМИНИСТРАЦИЈАТА на форумов ... ова е веќе нечовечки, нехумано, неподносливо ...

ОВА НЕ СМЕЕ ДА СЕ ПРЕМОЛЧИ



(facepalm)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MoonFairy

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Опомена за оф-топик. Мислење се пријавува со функцијата „Пријави“ не со цитирање мислење.
Во право е... како е можно и ова да се ПРЕМОЛЧИ ???
луѓе, од ова ни зависи нашата иднина, нашиот развој, за нашите животи се работи ...
ако се премолчи и ова, ке немаме што да јадеме од утре, ке ни ја исклучат водата и струјата, ке не избркаат од нашите домови - ВЕЌЕ НЕМА ДА МОЛЧИМЕ
Последно барање до АДМИНИСТРАЦИЈАТА на форумов ... ова е веќе нечовечки, нехумано, неподносливо ...

ОВА НЕ СМЕЕ ДА СЕ ПРЕМОЛЧИ



(facepalm)
И ова не е провоцирање нели JaMi? Ќе имаш ли сега доблест да пријавиш?