Сакам да кажам/Сакам да прашам

malecka

Староседелец
3 април 2013
66
40
1,028
Ај да се пријавам дека сум на форумот да не ме мислете :)

На претходната страна прочитав да сме се логирале ние постарите членови , па ете за атер на тој пост се најавив.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Ај да се пријавам дека сум на форумот да не ме мислете :)

На претходната страна прочитав да сме се логирале ние постарите членови , па ете за атер на тој пост се најавив.
Welcome back. :wavespin
Фино е да се преброиме. :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Y1K991

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
@Y1K991 ако ти е за утеха и ја си се здебелив и малце остарев :) Пандемијава сите не заобли :/
Иначе форумов малку бавно функционира или нешто до кај мене е?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Y1K991 and Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
@Y1K991 ако ти е за утеха и ја си се здебелив и малце остарев :) Пандемијава сите не заобли :/
Иначе форумов малку бавно функционира или нешто до кај мене е?
До твојот нет или прелистувач е веројатно.
Кај мене и од телефон и од лаптоп е супер.
Исчисти cache и cookies, па пробај пак. И добре се најдовме пак. :)
Сите подостарени, ама тоа е...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
До твојот нет или прелистувач е веројатно.
Кај мене и од телефон и од лаптоп е супер.
Исчисти cache и cookies, па пробај пак. И добре се најдовме пак. :)
Сите подостарени, ама тоа е...
Да сепак изгледа е до мене и тоа до маусот, некако слабо реагира, приметив и на други сајтови слично е.
Ама ќе си ги исчистам cache и cookies за секој случај, фала.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Како стареат моиве, дома станува Мапет Шоу.
Татко ми го заборавил мобилниот дома, па си врти од фиксниот кајшто е на гости, мајка ми чека да прекине да ѕвони неговиот мобилен, па од нашиот фиксен врти на неговиот мобилен за да му каже дека си го заборавил телефонот...
Имаше момент од две секунди каде подрипна пошто мобилниот заѕвонил во исто време кога таа вртела.
Да, секако најголемото чудење е зошто уште имаме фиксен, но тоа е.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Да, Лед Цепелин се најпреценетиот бенд во историјата и не, Стервеј ту хевн не е врвна песна туку чист медиокритет, досадна ко бирократија. Мистерија е како овие просечњаци се наоѓаат обавезно на листи на нај-нај бендови евер.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Да, Лед Цепелин се најпреценетиот бенд во историјата и не, Стервеј ту хевн не е врвна песна туку чист медиокритет, досадна ко бирократија. Мистерија е како овие просечњаци се наоѓаат обавезно на листи на нај-нај бендови евер.
Јас и UrbanDictionary се сложуваме со ова. :D
Се пресмеав на описиве. Не за друго, туку urbandictionary нели е за друга намена, но некои толку им се намерачиле на Цепелин, што има цела страна со хејт тука. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Јас и UrbanDictionary се сложуваме со ова. :D
Се пресмеав на описиве. Не за друго, туку urbandictionary нели е за друга намена, но некои толку им се намерачиле на Цепелин, што има цела страна со хејт тука. :D
Without a doubt the most overrated band in the history of human civilization.
Фала за линкот, фино е да се знае дека човек е во право :D Не ми е јасно како ЛЦ станале легенди, мистерија.
Овие им се напнале озбилно хахахх

Друго што сакам да кажам...порано беа чести машки муабети од типот дали некој е ass person, некој tits person, некој face person и слични прафо-машки разговори и објаснувања зошто како.

Се сетив дека сум legs person пошто женските нозе знаат да бидат еден од најубавите дарови со кои не почестил универзумот како негови креации. Вределе милиони години еволуција од влакнести ноџишта на хуманоиди до денес.
Нејасно ми е зошто светската уметност ги игнорирала и сеуште ги игнорира женските нозе, најубавиот дел од женската анатомија. Женски нозе со патики се веројатно најубавата комбинација од облека/обувки кои светот ги измислил.

94cee7b373ffc1c49749e989cb98c5fd.jpg


Неверојатно :) Дури и вените и зглобовите се секси :)
 
  • Love
Реакции: Electra