Романтични филмови

BadBoy007

Активен Член
26 септември 2016
209
166
43
Passengers е романтичен филм, а мислев малку поhard Ќе биде. Романтика во свемирот, светлосни години далеку од Земјата. Lovely. :)

Beauty and the Beast 100% ќе биде романтично филмче, инспириранo од @Beauty&Beast :D
 

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,448
3,794
1,153
25
Битола
Definetly Maybe
Tros Metros Sobre El Cielo
A Walk to Remember
The Last Song
Tengo ganas de ti
the lucky one
The Longest Ride
The Notebook
Dear john
Me before you
И уште многу други :D
 
  • Like
Реакции: Swatkata