1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Романтични филмови

Дискусија во форумот 'Филм' започната од Lorejn, 18 февруари 2012.

 1. BadBoy007

  BadBoy007 Активен Член

  Зачленет на:
  26 септември 2016
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  166
  Passengers е романтичен филм, а мислев малку поhard Ќе биде. Романтика во свемирот, светлосни години далеку од Земјата. Lovely. :)

  Beauty and the Beast 100% ќе биде романтично филмче, инспириранo од @Beauty&Beast :D
   
 2. BioTrpe

  BioTrpe Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 октомври 2015
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  173
  Црната Роза
   
 3. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Definetly Maybe
  Tros Metros Sobre El Cielo
  A Walk to Remember
  The Last Song
  Tengo ganas de ti
  the lucky one
  The Longest Ride
  The Notebook
  Dear john
  Me before you
  И уште многу други :D
   
  На Swatkata му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: