Психоанализа на форумџии (читај воведен пост)

~ Скарлетка ~

Активен Член
25 октомври 2012
348
204
43
35
Скопје
"гатачот, а"? Сега ќе видиш ти.:D
Скарлет Џохансон ќе биде анализирана според нејзините мислења во подфорумот Љубов аххх љубов и секс уффф секс уффф, а гледањето ќе биде извршено со пердув од мајски петел и телефонски именик од времето на ЈНА како стручно помагало и многу битен препарат за луѓето како мене, кои ја разбираат нумерологијата.|-(
Како шо гледам тука во имеников Скарлетка е родена за време на невреме односно пред хипер инфлацијата итоа верувале или не на самиот ден за нова година, при што многу луѓе се збунуваат и наместо среќен роденден догодина повесели и порадосни, и честитаат среќна нова година голема да растиш. :eek
Името Скарлетка потекнува од старо грчкиот збор Скар што значи скара, и Летка што значи лето...така да сето тоа асоцира скара на лето + пиво скопјанско прибидејќи затоа што е од столицата Скопје (ама не е шмизла, мајкеми)... односно името е адекватно на нејзиниот карактер што објансува дека е голема домакинка, знае да прави скара, мешана скара, скара на ражен, скара на жар, електрична скара, и скара триангл- тоа ти е еден тријаголник и на него се реди решетка па се премачкува со брилијант зејтин или по охридски масло, за да изгледа брилијантно...а после готвењето може да се искористи како придружен инструмент за време на живата музика која ја организирале сите роџаци, пријатели, другарици и други.:svirka
Овој пердувов гледам се ниша нешо, ама сигурен сум дека означува некој патоказ и симболизира авантуристички дух, како старите наши предци индијанците и нивниот главен претставник Индијано Џонс, односно брачедму на Џонсон Контролс, што имплементира една многу голема голема голема кариера во истоимената компанија како главен и одговорен референд по икономија, вероватно ќе ја пуштаат со благи и привремени закани да ги заплашува должниците на ова АД односно корпорација.
Друго како шо гледам на љубовен план ова перото ми меша бои, ако го искубам како го детелина сигурен сум дека ќе испадне го сака или не го сака, али јас такви ризици нема да си превземам прибидејќи и не само прибидејќи туки и затоа што.:igra
И ако се прашувате од кај јас толку многу информаци за чупево од скопје...ам вие не знајте дека таа 32,4% е моме охриѓанче... а тоа само јас го знам:pusi

чекав и дочекав :zelen стварно те бива не се само гласини. а сега и сите знаат дека сум 32,4% моме охриѓанче :D башка и песМата ми ја тури да ми ја разубави анализата хахахаха (bravo)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Mayor

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
И јас куса дане сум,и за мене една ако може (wasntme)
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
@Lady* е женска прва класа
сама неможе да остане на маса
Овде е секогаш со свој став
да се знае кој е крив кој е прав

Некогаш знае пауза од форум да прави
ама после обавезно ќе се јави
Конфликти и проблеми со неа никој нема
за тоа ни е овде омилена шема

Добар потпис на профилот има
со него нешто сака да каже
Секој нека прочита и добро да знае
после тоа за да не се кае,

п.с следниот пат за моничето ќе пишам monika88:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: monika88 and Lady*