1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Психоанализа на форумџии (читај воведен пост)

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од Dr.Gonzo, 9 септември 2012.

 1. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Jas pa naprotiv koga i da se logiram ovde, sakam sekoj da me analizira, odnosno ona alter ego sto go "sozdavam" na forumot, smetam deka sum eden od najstarite, pa zosto da ne... ? :D
   
  На Stojne му/ѝ се допаѓа ова.
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Mozebi i si eden od najstarite clenovi, no nikako da odrasnes, ne mislam fizicki...vecito dete, ponekogas buntovno, ljutko.....:):showoffama slatko i naivno:p
   
  На Struggler му/ѝ се допаѓа ова.
 3. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Tu steta, a bas imav zelba da ti manam edna analiza..nisto togas:kafe
   
  На Stojne му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  385
  Допаѓања:
  132
  За таа анализа поубаво е да се познаваме во живо. А и колку да викаме дека некого го познаваме, има нешто што ќе не изненади на некој начин за таа некоја личност. ;) Надвор од темава. Кога ќе има повторна средба?
   
 5. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Ова е за забава анализа а за во живо ќе треба бајаги време да се дружиме еден со друг, различни ситуации да доживееме, па за да можеме да кажеме некоја приближно точна анализа ...што се однесува за средба, незнам на кого му го упати ова прашање..ако е за мене, е немам појма, не ми се верува дека нешто ќе направат;)
   
  На Stojne му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: