1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Премиер Лига, Чемпионшип, ФА и Лига Куп 2015/16

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Outrider, 16 јули 2015.

 1. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Отворете, мене исто ми е дали нова тема или оваа. Битно да си правиме муабет :) Али ради прегледност отворете една. Не мора ни некој вовед нешто, ставете само учесници и општи информации за годинава нешто промена на правила ако има и сл.
   
  На Altaïr и Outrider им се допаѓа ова.
 2. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Може, што да не :) Ако имаш во план отвори, ако не јас ќе нашкрабам до почеток (7-ми август е черити шилд меѓу Лестер и М.Ј.)
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Јас ќе отворам. :)
  Баксуз сум за другите затоа. :zelen
   
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Кој е прв? :zelen
   
 5. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Оваа сезона ќе биде трка помеѓу Ливерпул и Арсенал (иако и Челзи покажува заби последно време:^))
  Можеби ќе биде реприза на 1989 кога се решавало на Енфилд последно коло во меѓусебен дуел, скоро гледав на јутјуб, ненормална работа :eek:
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Го нема Струглер да каже кој е подобро засилување, Погба или Мане :kafe
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Челзи ќе бидaт зaебaни иaкo Ливерпул веќе им скинa 3 бoдa. 3 нa Арсенaл, 1 нa Јунaјтед, oстaнувa уште Сити. Финтaтa е сo слaбиве дa се дoбивaaт бoдoви. Дaли Клoп гo средил тимoт дo тoј степен ќе видиме aмa сегa зa сегa нaјмнoгу дaдени гoлoви и нaјдoбaр нaпaд. Дa се среди oдбрaнaтa и некa дoaѓa титулaтa.
   
  На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Со Сити ќе има голови :frantic
   

Сподели: