Предлози и прашања поврзани со функционалноста на форумот

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,120
1,683
Иначе се ми е штиклирано во известувања особено погледнав 2-3 пати кај делот за тоа да ме известува кога ќе ме тагне некој/а... добро чим е таква работата ќе ги буричкам сите теми, случајно некоја заинтересирана ако ме тагнала па ќе си мисли ја игнорирам.
Зависи како те тагнале. Пример можат вака да те тагнат:
Код:
[user=2427]Mjölnir[/user]
Тогаш не доаѓа известување.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,120
1,683
За форумот   Црнобело форум.png

Темите кои се отворени во еден подфорум, па потоа се преместени во нов соодветен подфорум, да не бидат прикажувани во првичниот подфорум. Ист предлог и за темите со двојници.

Општи муабети   Страна 5   Црнобело форум.png

Премногу празен простор. Може да се надополни со поголем распоред на теми.
 
Последна промена:

Marcello

Староседелец
17 декември 2014
116
59
1,028
34
Некој да ми каже зошто е избришана темата што ја отворив за Макс тв ?

Туку тука сум нов на форумов, се регистрирав денес. Се надевам ќе се дружиме на формов почесто.
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,410
1,133
www.crnobelo.com
Некој да ми каже зошто е избришана темата што ја отворив за Макс тв ?

Туку тука сум нов на форумов, се регистрирав денес. Се надевам ќе се дружиме на формов почесто.
Вратена е.
 

Marcello

Староседелец
17 декември 2014
116
59
1,028
34
Фала што ја вративте. Убаво е да има тема и за неа и за другите Бум тв, Близу, Тотал тв, Телекабел.... не за да ги рекламираме туку за да споделиме искуства и да кажат корисници дали се задоволни или не и друго да се коментира.
 

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,410
1,133
www.crnobelo.com
Фала што ја вративте. Убаво е да има тема и за неа и за другите Бум тв, Близу, Тотал тв, Телекабел.... не за да ги рекламираме туку за да споделиме искуства и да кажат корисници дали се задоволни или не и друго да се коментира.
Се согласувам.
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Станав денеска, се измив лице и се напив неколку чаши вода после вчерашната ноќ (пијана). Си помислив.. какво е чувството да се биде модератор?
Пројавив желба и волја колку толку да го средам подфорумот за Спорт или уште попрецизно фудбал, спортско дете сум (нека не Ве буни ова пијаната ноќ, роденден му беше на најдобар другар), гледам доста спортови, а подфорумот малце ми е неуреден. Можеби и ќе ги "натерам" повеќе да пишуваат членовите... Дали може да бидам модератор или треба да потплатам некој да ме предложи, еве пример @Altaïr? :D


gRNywtm.jpg



 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Станав денеска, се измив лице и се напив неколку чаши вода после вчерашната ноќ (пијана). Си помислив.. какво е чувството да се биде модератор?
Пројавив желба и волја колку толку да го средам подфорумот за Спорт или уште попрецизно фудбал, спортско дете сум (нека не Ве буни ова пијаната ноќ, роденден му беше на најдобар другар), гледам доста спортови, а подфорумот малце ми е неуреден. Можеби и ќе ги "натерам" повеќе да пишуваат членовите... Дали може да бидам модератор или треба да потплатам некој да ме предложи, еве пример @Altaïr? :D


gRNywtm.jpg



Ракомет и кошарка гледаш? :)
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Не, но гледам снукер, такмичења со рака, бокс (кикбокс во ринг или во кафез), фудбал не мора да спомнувам.
Кој ќе пишува за снукер жити се, за ракомет и кошарка прашав дека се најпопуларни спортови па може да пишуваме повеќе за нив. Нема врска ова со твоето прашање, сакав да знам дали гледаш и други спортови.