Посета на гинеколог

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
Зошто баш женско? (think) Претпоставувам дека ти е срам и непријатно од маж, но далеку се понежни од жените гинеколози. ;)
Индивидуално е тоа со дали е понежен или погруб, но претежно се погруби и побезобразни, зависи каква пациентка ќе им дојде...однесувањето по автоматизам им се менува во нежен гинеколог кога ќе видат згодна цуца со подвезици.
Јас сум за женски гинеколог, полесно и без срамување можеш да си направиш моабет
 
  • Like
Реакции: FemmeFatale

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
973
1,133
Индивидуално е тоа со дали е понежен или погруб, но претежно се погруби и побезобразни, зависи каква пациентка ќе им дојде...однесувањето по автоматизам им се менува во нежен гинеколог кога ќе видат згодна цуца со подвезици.
Јас сум за женски гинеколог, полесно и без срамување можеш да си направиш моабет
Јас па се чудам зошто сите ги сметаат докторите кои се гинеколози за манијаци. Мислам дека ниту еден маж нема да има ерекција ако знае дека некоја отишла таму и има сифилис, гонореа или некое воспаление, или пак е бремена.
Ако оди некоја на гинеколог е зошто има мака, а на такви проблеми не верувам дека би се возбудил. :)
 

incule

Староседелец
5 јануари 2015
739
127
1,053
26
Некој да ми даде број од некој гинеколог,немора да е женско
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
Некој да ми даде број од некој гинеколог,немора да е женско
Имаш во поликлиника Ѓ.Петров, во Букурешт, на секое ќоше..зарем немаш избрано до сега матичен гинеколог?
Изгуглај Инчуле, ќе најдеш:)
 

incule

Староседелец
5 јануари 2015
739
127
1,053
26
Некоја што била да ја прашам нешто да одење на гинеколог
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
136
1,053
Ne bi odela kaj maski ginekolog. Ne ja sfacaat seriozno rabotata i nema da se cuvstvuvam slobodno da prasam nekoi raboti.