1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пишуваме на зададена тема (прашања и предлози)

Дискусија во форумот 'Поезија и проза' започната од Saladin, 4 декември 2012.

 1. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Засега ќе оставиме две недели. Ако се покаже како недоволно време ќе појачаме : )
   
  На Saladin и violetmoon им се допаѓа ова.
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Темава е повторно отворена за прашања и предлози.
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Кажете дали е доста да се остави темата до кај 30-ти септември или да ја продолжиме до крај на неделата?
   
 4. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,695
  Може до петок да продолжиш и таман викендот останува за гласање.
   
 5. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Ако некој има друг предлог нека го кажува во наредните 24 часа или нека молчи за навек. :biggrin Мене не ми е проблем воопшто, само вам да ви одговара.
   
 6. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Кажете до кога да ја оставам темата отворена за пишување или да ја затварам вечерва па да ставам некој ден за гласање? :/
   
 7. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Толку од ова? Никој не сака да продолжи? :confused:
   
 8. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Сака :) Изостана гласањето за претходната тема, согласно @Electra треба да предложи тема.
  Честито :sreken
   
  На Lady* и existence им се допаѓа ова.
 9. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Пишувајте „Како го поминав зимскиот распуст“.
  Се зезам, ама немам јас учествувано по темиве за пишување.... друг некој веројатно треба да зададе тема. (think)
   
 10. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  еве предлог
  `Мојот вчерашен сон и муабетот што го сврзав со Џорџ Орвел` :zelen
  (не мора Орвел, може било кој писател, глумец, позната особа, научник, серијаш било шо по избор, што вашата подсвест би му соопштила на некој лик кој влијаел врз вас како особа)

  Јас ќе пробам `Мојот Мојот вчерашен сон во кој разговарав со Томи Висо`
   
  На Lena и Luckky им се допаѓа ова.

Сподели: