Пишуваме на зададена тема (прашања и предлози)

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,424
9,133
1,683
Кушкундалево
Кажете дали е доста да се остави темата до кај 30-ти септември или да ја продолжиме до крај на неделата?
 

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
Кажете дали е доста да се остави темата до кај 30-ти септември или да ја продолжиме до крај на неделата?
Може до петок да продолжиш и таман викендот останува за гласање.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,424
9,133
1,683
Кушкундалево
Ако некој има друг предлог нека го кажува во наредните 24 часа или нека молчи за навек. :D Мене не ми е проблем воопшто, само вам да ви одговара.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,424
9,133
1,683
Кушкундалево
Кажете до кога да ја оставам темата отворена за пишување или да ја затварам вечерва па да ставам некој ден за гласање? :/
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,141
1,153
Big Sur
Сака :) Изостана гласањето за претходната тема, согласно @Electra треба да предложи тема.
Честито :sreken
Пишувајте „Како го поминав зимскиот распуст“.
Се зезам, ама немам јас учествувано по темиве за пишување.... друг некој веројатно треба да зададе тема. (think)
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,073
5,612
1,683
Disco
еве предлог
`Мојот вчерашен сон и муабетот што го сврзав со Џорџ Орвел` :zelen
(не мора Орвел, може било кој писател, глумец, позната особа, научник, серијаш било шо по избор, што вашата подсвест би му соопштила на некој лик кој влијаел врз вас како особа)

Јас ќе пробам `Мојот Мојот вчерашен сон во кој разговарав со Томи Висо`
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena and Luckky