1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Пишуваме на зададена тема (прашања и предлози)

Дискусија во форумот 'Поезија и проза' започната од Saladin, 4 декември 2012.

 1. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,621
  Допаѓања:
  5,696
  Темава ко да заспа, @Outrider ќе ставаш друга или ќе ни го раскажеш сонот? :zelen
   
  На Luckky и Lena им се допаѓа ова.
 2. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  И јас сум за пишување.
  Маја Ангелоу ми кажа многу убави нешта, би ги раскажала :)
  Се разбира ако остане истата тема.
   
  На Luckky и violetmoon им се допаѓа ова.

Сподели: