Пирсинг

Дали имате пирс?

 • Да

  Votes: 21 36.2%
 • Не

  Votes: 23 39.7%
 • Не, но планирам да ставам

  Votes: 14 24.1%

 • Total voters
  58

Dee Dee

Истакнат Член
Имам пирс на веѓа и под устата.
И ја сакам таму..!! Можда ќе ставам али сега нема шанса да ми дозволи татко ми а кога ќе пораснам тоа ми е најголема желба..Пирсинг на веѓа и под уста неколку тетоважи и откачена фризура!! ауфф!!! (inlove)
 
 • Like
Реакции: Annastasia

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,132
2,396
1,133
Yellow submarine
Кога бев тинејџерка имав амбиции да бидам главна шмекерка со пирсинг на јазик.:cool:
Сега таа идеја ми е...па, баш за таму. За во записите на пубертетските денови.
 

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,227
3,542
1,143
Ауфф...Дааааааа ! Многу сакам и тоа на веѓа или на јазик :rolleyes:
 
 • Like
Реакции: Dee Dee

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
јас немам пирс ма во последно време се ми се врти некоја идеја во глата да си клам еден на веѓа....
 
 • Like
Реакции: Scars31