Песна/музичар кој/а не треба да биде заборавен/а

annazac

Истакнат Член
2 август 2012
30
13
108
дефинитивно Kurt Cobain и Nirvana...најдоброто нешто што постоело во рок музиката,а и ќе постои засекогаш
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: BioTrpe

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
А дефинитивно може и Леми Климистер да се додаде на овуј листу :)