Паричката се падна во...

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
Кај ќерка ми и оваа година,среќа ни е таа најголема:sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Pica pica

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Никој не се пофалил 7 години, цц. :zelen

Кај нас годинава се падна во татко ми, а имавме и едно купено лепче (златник да не ни се паднел случајно :frantic:D) од кое денарот ми се падна мене.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Моиве се малку притрни да се јаде одма дури е топло, па така го испокршивме лепчето, ама малку ко да испомешавме, па не сме 100% сигурни.
Кршиме и за тетин и тетка ми што се во Швајцарија, па некои 90% сме сигурни дека беше во парчето на тетка ми, ама може и не беше тоа. Бар со сигурност знам дека не беше во мене, куќата или мајка ми. :nerd