Омилени актери

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Кој ви е омилен актер или актерка? И зошто токму тој/таа ви е омилен/а.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Мислам дека од дополнително објаснување нема да има потреба.:trepka
Sandra-Bullock-001.jpg
 

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
farrell.jpg


Преубав ми е...Таков бунтовен,таинствен и уште повеке го засакав откако глумеше во Александар Македонски:sram
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: street_chic

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
456
650
1,093
Unknown
Од актеркиве уживам кога ќе ги гледам Мила Кунис, Рејчел МекАдамс, Кејт Бекинсејл, Џулија Робертс, Анџелина Џоли, Натали Портман и ред други има ама овие како побитни така. :)
Од актерите пак, ме изненади Џастин Тимберлејк со новиве негови филмови, потоа стандардно си иде Бредли Купер, Џони Дип, Бред Пит, Том Хенкс, Хуго Вивинг, па и Џорџ Клуни.
 

x3m

Активен Член
17 февруари 2012
139
169
43
Скопје
Од актеркиве уживам кога ќе ги гледам Мила Кунис, Рејчел МекАдамс, Кејт Бекинсејл, Џулија Робертс, Анџелина Џоли, Натали Портман и ред други има ама овие како побитни така. :)
Од актерите пак, ме изненади Џастин Тимберлејк со новиве негови филмови, потоа стандардно си иде Бредли Купер, Џони Дип, Бред Пит, Том Хенкс, Хуго Вивинг, па и Џорџ Клуни.
Пријателе, а Hugh Laurie????
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Дејмон

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
456
650
1,093
Unknown
Пријателе, а Hugh Laurie????
Ау, сум го заборавил. Засрамота.
Фала што ме потсети. :)

Од актеркиве уживам кога ќе ги гледам Мила Кунис, Рејчел МекАдамс, Кејт Бекинсејл, Џулија Робертс, Анџелина Џоли, Натали Портман и ред други има ама овие како побитни така. :)
Од актерите пак, ме изненади Џастин Тимберлејк со новиве негови филмови, потоа стандардно си иде Бредли Купер, Џони Дип, Бред Пит, Том Хенкс, Хуго Вивинг, па и Џорџ Клуни.
+ Hugh Laurie дефинитивно.

Ете така.
 

Lorejn

Полноправен Член
15 февруари 2012
68
82
18
Оваа од аватаров. Поради добро осмислените сплетки, тоа што не остава никој да и застане на патот, едноставно најдобра е во се` во серијата во која ја гледам. :)