Омилени актери

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Кој ви е омилен актер или актерка? И зошто токму тој/таа ви е омилен/а.
 
  • Like
Реакции: Hip.Hop_MKD

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
376
516
393


Преубав ми е...Таков бунтовен,таинствен и уште повеке го засакав откако глумеше во Александар Македонски:sram
 
  • Like
Реакции: street_chic

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
455
650
1,093
Unknown
Од актеркиве уживам кога ќе ги гледам Мила Кунис, Рејчел МекАдамс, Кејт Бекинсејл, Џулија Робертс, Анџелина Џоли, Натали Портман и ред други има ама овие како побитни така. :)
Од актерите пак, ме изненади Џастин Тимберлејк со новиве негови филмови, потоа стандардно си иде Бредли Купер, Џони Дип, Бред Пит, Том Хенкс, Хуго Вивинг, па и Џорџ Клуни.
 

x3m

Активен Член
17 февруари 2012
137
169
43
Скопје
Од актеркиве уживам кога ќе ги гледам Мила Кунис, Рејчел МекАдамс, Кејт Бекинсејл, Џулија Робертс, Анџелина Џоли, Натали Портман и ред други има ама овие како побитни така. :)
Од актерите пак, ме изненади Џастин Тимберлејк со новиве негови филмови, потоа стандардно си иде Бредли Купер, Џони Дип, Бред Пит, Том Хенкс, Хуго Вивинг, па и Џорџ Клуни.
Пријателе, а Hugh Laurie????
 
  • Like
Реакции: Дејмон

Дејмон

Староседелец
16 февруари 2012
455
650
1,093
Unknown
Пријателе, а Hugh Laurie????
Ау, сум го заборавил. Засрамота.
Фала што ме потсети. :)

Од актеркиве уживам кога ќе ги гледам Мила Кунис, Рејчел МекАдамс, Кејт Бекинсејл, Џулија Робертс, Анџелина Џоли, Натали Портман и ред други има ама овие како побитни така. :)
Од актерите пак, ме изненади Џастин Тимберлејк со новиве негови филмови, потоа стандардно си иде Бредли Купер, Џони Дип, Бред Пит, Том Хенкс, Хуго Вивинг, па и Џорџ Клуни.
+ Hugh Laurie дефинитивно.

Ете така.
 

Lorejn

Полноправен Член
15 февруари 2012
66
82
18
Оваа од аватаров. Поради добро осмислените сплетки, тоа што не остава никој да и застане на патот, едноставно најдобра е во се` во серијата во која ја гледам. :)