1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Омилени актери

Дискусија во форумот 'Филм' започната од The Tramp, 17 февруари 2012.

 1. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Кој ви е омилен актер или актерка? И зошто токму тој/таа ви е омилен/а.
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Мислам дека од дополнително објаснување нема да има потреба.:trepka
  [​IMG]
   
  На Blondie, The Tramp и ipopovski им се допаѓа ова.
 3. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Полн погодок.
  Само би додал и Џулија Робертс.
   
  На Bibi@, The Tramp и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 4. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  [​IMG]

  Преубав ми е...Таков бунтовен,таинствен и уште повеке го засакав откако глумеше во Александар Македонски:sram
   
  На street_chic му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Од актеркиве уживам кога ќе ги гледам Мила Кунис, Рејчел МекАдамс, Кејт Бекинсејл, Џулија Робертс, Анџелина Џоли, Натали Портман и ред други има ама овие како побитни така. :)
  Од актерите пак, ме изненади Џастин Тимберлејк со новиве негови филмови, потоа стандардно си иде Бредли Купер, Џони Дип, Бред Пит, Том Хенкс, Хуго Вивинг, па и Џорџ Клуни.
   
 6. x3m

  x3m Активен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  169
  Пријателе, а Hugh Laurie????
   
  На Дејмон му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Ау, сум го заборавил. Засрамота.
  Фала што ме потсети. :)

  + Hugh Laurie дефинитивно.

  Ете така.
   
 8. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369
  Џулија Робертс,Бредли Купер и Џони Деп :)
   
 9. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  [​IMG]:rofl
   
  На The Tramp, Дејмон и Marrie им се допаѓа ова.
 10. Lorejn

  Lorejn Полноправен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  82
  Оваа од аватаров. Поради добро осмислените сплетки, тоа што не остава никој да и застане на патот, едноставно најдобра е во се` во серијата во која ја гледам. :)
   

Сподели: