1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Омилени актери

Дискусија во форумот 'Филм' започната од The Tramp, 17 февруари 2012.

 1. Butterfly^^

  Butterfly^^ Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 јануари 2013
  Мислења:
  239
  Допаѓања:
  271
  One and only.
  [​IMG]
   
  На Змејче му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Како гледам филмови, така и си собирам симпатии кон некои актери, па листата ќе си ја надополнам и со Шон Пен и Наоми Ватс.
  Првиот, уште му ја памтам глумата во мистичната река, прекрасно изведено...
  Роден е човекот за ликот во филмот.
  Со Наоми периодов гледав два филма и баш ми е онака природна и симпатична. Ми се издвојува некако од сите актерки ма колку биле талентирани и убави. Би погледнала и повеќе филмови од неа.

  А да морам да кажам еден најомилен од цела листа, би рекла Кристијан Бејл.
   
  На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Нортон ми е прв, Бејл одма после него, Пачино трет. Не значи дека Нортон ми е најомилен од овие тројца туку со овие најмногу би гледал филмови, добро Пачино веќе не снима такви филмови како порано. Други немам, најпрво овие, па празно место и сите други. :)
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Кој ако не Леонардо Ди Каприо. Го обожавам човекот, зошто навистина знае да глуми и секогаш има добри улоги. Го сакам зошто на цела слава не подлегнал на некој порок во животот и заради неговата скромност и незаборавност на тоа од каде доаѓа. Исто така голем хуманитарец е и не сака луѓе алчни за пари tumblr_m1mdfypYXM1qi8iano1_500_large.jpg
   
 5. Lizbeth

  Lizbeth Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јуни 2016
  Мислења:
  130
  Допаѓања:
  188
 6. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Џим Кери дека е многу смешен
   

Сподели: