Омилени актери

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
Старата добра класа: Ентони Хопкинс, Шон Пен ,Ејдан Квин, Ал Пачино, Хелен Мирен , Мерил Стрип, Гери Олдман
Помладата: Роберт Дауни тхе бест Џуниор , Едвард Нортон, Винсент Каселл, Леонардо Ди Каприо, Мет Дејмон ,Иан Мек Грегор ,Хајден Кристенсен, Марион Котилард .
 

Змејче

Незапирлива
14 јули 2013
1,193
2,423
1,123
One and only :) не само што ми е убава, туку ја подржувам и за хуманитарните цели (y)

ajtr2hireswallpaper36ph8no.jpg
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Овој најубавиот на свет (inlove)
Чанинг Татум


и овој шизикот (inlove) ептен


и нормално влегува во комбинацијата Jude Low

 

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
Адам Сендлер го обожавам.
Ретко кој го сака, ама мене ми е влезен под кожа, а и филмовите му ги сакам, некако ми е оргинален на свој начин...
И нека му е среќен роденденот денеска (party)
 
  • Like
Реакции: WomanInRed and parvati

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,367
4,942
1,173
Адам Сендлер го обожавам.
Ретко кој го сака, ама мене ми е влезен под кожа, а и филмовите му ги сакам, некако ми е оргинален на свој начин...
И нека му е среќен роденденот денеска (party)
:patos
 
  • Like
Реакции: Хоуп*