1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Омилени актери

Дискусија во форумот 'Филм' започната од The Tramp, 17 февруари 2012.

 1. jess21

  jess21 Нов член

  Зачленет на:
  9 август 2012
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  5
  Џим Кери и Анџелина Џоли
   
 2. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Natalie Portman, Megan Fox, Scarlett Johansson, Anne Hathaway, Meg Ryan, Hilary Swank

  Jake Gyllenhaal, Christian Bale, Orlando Bloom, Heath Ledger
   
 3. Foxboro

  Foxboro Староседелец

  Зачленет на:
  16 јуни 2012
  Мислења:
  716
  Допаѓања:
  1,479
 4. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
 5. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  Старата добра класа: Ентони Хопкинс, Шон Пен ,Ејдан Квин, Ал Пачино, Хелен Мирен , Мерил Стрип, Гери Олдман
  Помладата: Роберт Дауни тхе бест Џуниор , Едвард Нортон, Винсент Каселл, Леонардо Ди Каприо, Мет Дејмон ,Иан Мек Грегор ,Хајден Кристенсен, Марион Котилард .
   
  На Saladin, street_chic и Тој им се допаѓа ова.
 6. Змејче

  Змејче Незапирлива

  Зачленет на:
  14 јули 2013
  Мислења:
  1,193
  Допаѓања:
  2,423
  One and only :) не само што ми е убава, туку ја подржувам и за хуманитарните цели (y)

  ajtr2hireswallpaper36ph8no.jpg
   
 7. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Овој најубавиот на свет (inlove)
  Чанинг Татум
  [​IMG][​IMG]

  и овој шизикот (inlove) ептен
  [​IMG][​IMG]

  и нормално влегува во комбинацијата Jude Low
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 8. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Адам Сендлер го обожавам.
  Ретко кој го сака, ама мене ми е влезен под кожа, а и филмовите му ги сакам, некако ми е оргинален на свој начин...
  И нека му е среќен роденденот денеска (party)
  [​IMG]
   
  На WomanInRed и parvati им се допаѓа ова.
 9. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942

  :patos
   
  На Хоуп* му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Сум ги заборавила
  John Cusack[​IMG] и Robert Downey Jr.[​IMG]
   
  На street_chic, Тој и Saladin им се допаѓа ова.

Сподели: