Најлоши комбинации во исхраната

84 sk_Y ^_-

Староседелец
21 ноември 2012
594
825
1,093
Најмногу се згрозувам од тоа кога ќе си ставам премноогу кечап или мајонез врз јадењето :banghead
А исто така еднаш баба ми наместо сок на растварање од лимон ми растворила киско јаболкова киселина во вода (puke)(puke)(puke)
 

84 sk_Y ^_-

Староседелец
21 ноември 2012
594
825
1,093
Ми се лоши кога ќе ја видам баба ми со лубеница леб и сирење .... (facepalm)
 

Lepaa

Истакнат Член
2 декември 2012
985
1,704
393
Маргарин и шеќер.
Леб,вода и шеќер.
Јуфки и шеќер.
 

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,132
2,396
1,133
Yellow submarine
Не можам да поднесам било каква храна со многу кечап и мајонез. Бљак.
Исто незамисливо ми е тестенини со леб, а јадат бре луѓе. Ти му правиш лазањи он ти вика, а лепче? :eek
Муабетов, купиле му плеј стејшн не знае да го играе.
И сите тие слатко-солено-кисело комбинации ги нејќам, нека не сум фенси, ама одвратни ми се.
 
  • Like
Реакции: parvati

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,277
1,898
1,133
Било какво јадење со изнутрици ми ја превртува утробава...
Исто така јазик, очи????? (puke)(puke)(puke)
 

TheQueen

Истакнат Член
2 ноември 2013
495
376
173
Планетата Земја
Јуфки и кечап - Од тој ден престанав да јадам јуфки.:( Грозно... Верувајте, не сакате да пробате.
Чоколадно млеко и манџа - Имам среќа што не повратив.
Еурокрем и сол - Оваа сепак не беше толку лошо...А бе, кого лажам? Грозно беше.
Сладолед и леб - Оваа од кога бев мала. Ви се допаѓа комбинацијата? Пробајте! Вкусот е извонреден...:rofl