1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Мостови

Дискусија во форумот 'Скулптура и архитектура' започната од melpomena, 19 март 2012.

 1. Мортидо

  Мортидо Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,054
  Допаѓања:
  1,576
  мост за диви животинки, не сум сигурен дали Канада беше или Германија.
  [​IMG]

  уште еден
  [​IMG]


  мост за ракчиња
  [​IMG]
   
 2. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794

Сподели: