Мостови

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
Мостот на моето детство...за жал веќе го нема.
8727_272068765306_272033920306_8584238_7040275_n.jpg

И мостот на Босфор...
Most_Bosfor_Istambu%C5%82_RB1.jpg
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133