Мостови

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Закачете мостови што сте ги посетиле или мостови кои ви се допагаат и сакате еден ден да ги посетите:)
 

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
888
1,090
1,093
Скопје
И јас го имам посетено мостов со лавовиве во Будимпешта :D
А би сакала еден ден да тркнам до мостот во Сан Франциско
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marick14 and Hexasto

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
у куманооо има искрин мос, фрљаф се од њега сељанке што глеале мноо шпански серие на времето, и заљубиле се у гел фраери у црно од друо село : )
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hexasto and Sugar

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
летоска коа бев швајцарија, местот се вика
Grindelwald

се пентарев на карпиве и на крајот имаше мост кој мораше да се помине...вака изглеа сосем лесно ама оди качи се да те видам :) прекрасно место...пак би одела здравје летово :)

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hexasto and parvati