Мисла на денот

Iris*

Староседелец
30 јануари 2014
798
1,340
1,103
Има прегратки после кои сфаќаш дека смислата на животот може да се допре...(pivo) За нив
 
  • Like
Реакции: antonio

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,328
3,017
1,133
Sto nosi migot, vekot ne nosi.
@posveteno na migot koj ja gree dushata I togash koga veke nikogas nema da se povtori vo vekot.
 
  • Like
Реакции: antonio