Македонски фалш пеачи

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,783
799
1,133
Skopje
Тоа е за нигде Влаткото ,а скоро сите (со исклучок некој ) кај нас кој се декларираат како пеачи се фалш во мозокот што мислат дека тоа им поминува и се убедени во тоа , тоа е нај болното ..
А горенаведениот момак јас незнам како го пратија па и на евровизија , па дај ако е така и јас да одам , тоа пустото едвај се слуша со децана на златно славејче ,а не па на таков настан , па тоа беше срамотилаци , пееше (мислеше дека пее ) на носот со она гласон зарипнат , како да се кара со некој е баш така изгледасше , тоа кој го пратил и кој му ставил дрога во кафето за да мисли дека е п од пеач е medical случај (facepalm):svirka
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,143
1,153
Big Sur
Веќе озбилно не знам дали овој е маестрален трол или е опасно озбилен, но со сигурност знам дека песните му се врвно смислени од А до Ш.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider