Крушево | Црнобело Форум

Крушево

~ Magic ~

Нов член
19 јануари 2013
3
2
3
28
сум била неколку пати.Најубаво го видов кога бефме со училиштето,тогаш шетавме сегде низ градот и многу ми се бендиса :)
 

Accy

Нов член
8 јануари 2013
17
25
3
Имам 2-3 пати отидено во Крушево, прв пат бев во основно кога бевме на екскурзија низ Македонија:D, но кога отидов пред 2 години на прослава за Нова година, се изненадив (пријатно) од односот на сите луѓе таму, се чувствував како дома да сум си, ма и подобро од тоа.Кај и да отидеш сите те поздравуваат и ти прават муабет како 100години да те познаваат.Ептен пријатно место, од тогаш го препорачувам на секого кој има потреба да здивне малку и да си го одмори мозокот.:sreken