1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Domino ^_^
Последна активност:
25 јануари 2013 во 23:05
Зачленет на:
13 јануари 2013
Мислења:
10
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
3

Ги следи 4

Следачи 1

Пол:
Женски
Роденден:
24 март 1992 (Возраст: 27)

Сподели:

Domino ^_^

Нов член, Женски, 27

Who are you ,to judge?! 13 јануари 2013

Domino ^_^ последен пат беше виден/а како:
25 јануари 2013