Критики за администрацијата

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
Престани да халуцинираш жити бога, какви спинови, какви курци палци, какво спуштање на некој на ниско ниво, какви удари..абе ти навистина си во некој фантастичен филм..дај не се забегувај со моабети и твои некои бош размислувања за мене..Полесно ќе беше да се одговореше на прашањето убаво и културно, отколку што се отепа од јадење бурек .....од каде ти само идеја дека сакам да се жалам на некој лош третман..аман бе, ти скренат ли си од умот..јас си бирам третмани каде сакам, кога сакам и што сакам ке правам, ако ми се пцуе и ќе опцујам ..ете како сега..иди у три лепе пизде материне..незнам што зимаш за халуцинирање.

па уште ми се обраќа со ЈЕЛ ДА,...абе иди бегај:zelen
По сите правила и прописи, за ваков испад ти форумов веќе немаше одамна да го посетуваш.
А не ти е ни прв пат.
 
  • Like
Реакции: violetmoon

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
По сите правила и прописи, за ваков испад ти форумов веќе немаше одамна да го посетуваш.
А не ти е ни прв пат.
Сакаш да ми кажеш дека вие не работите по никакви правила и прописи, строго само по ваша желба, како ќе ви се ќејфне

ма, иди бегај.
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,413
1,536
1,133
28
Тоа е, кога више почнаа и форумска администрација да влагаат со книшки, па вакво газење по слободата на говор, па па па...
 
  • Like
Реакции: Electra and Saladin

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
430
886
1,103
Некој земал пари што пишувал на форум? :eek
Види бе во кој свет живеам јас да не ги знам овие работи... муабетов ќе ме натера да се активирам и да им го земам лебот на сите овде :p

Aj сега сериозно... навистина мислиш дека заради форум некој зема плата, ако зема тоа е од порталот од реклами и слично а активност и редакција на портал не е исто со про-боно форумџиство... велком ин 2005та кога отприлика и се започна на кириличните форуми... добар форумџија со пари не се купува, тоа или си или не си, до крФта е не е до парите па ако сакаш и 1000 европски нека ти даваат месечно...
 
  • Like
Реакции: incule

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
Поздрав голем АМА не Ве бива, навистина не ве бива да ве држи некој тука за да го опустошувате форумов...а само колку глупи теми имало, тек сега видов откако Инчуленце почна на сите да одговара.
Се зачуди самата што се теми си отворила до сега, just saying.
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Се зачуди самата што се теми си отворила до сега, just saying.
Да, навистина се зачудив..лелееееее..од милион глупи теми на форумов, мои се само 0.0000000000000001%...страшна работа:frantic

А твои теми кои се душичко!??
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Твојот мал процент надокнадува ко за 40%.
хахахахааа..и самиот не веруваш во тоа што го пиша....не обидувај се узалудно да ме спушташ ниско, знам колку вредам..вашето мислење овде ми е непотребно и небитно.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Не се обидувам воопшто, ти и онака си на толку ниско ниво што со тебе разговор е џабе потрошено време.
Ти кажав, ако не ти се свиѓа на форумов чао пријатно.
 
  • Like
Реакции: Saladin and violetmoon

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Јас мислам дека ви плаќаат да се занимавате со некои искомплексирани особи и да и обрнувате внимание, а иначе форумот не верувам да плаќа, то е.

Позз и се најдобро, можеби некош со книшка че влезам кај главните.