1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Критики за администрацијата

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од lady_blue, 10 август 2012.

 1. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  По сите правила и прописи, за ваков испад ти форумов веќе немаше одамна да го посетуваш.
  А не ти е ни прв пат.
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 2. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  Сакаш да ми кажеш дека вие не работите по никакви правила и прописи, строго само по ваша желба, како ќе ви се ќејфне

  ма, иди бегај.
   
 3. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Тоа е, кога више почнаа и форумска администрација да влагаат со книшки, па вакво газење по слободата на говор, па па па...
   
  На Electra и Saladin им се допаѓа ова.
 4. ShakaZulu

  ShakaZulu Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  427
  Допаѓања:
  883
  Некој земал пари што пишувал на форум? :eek
  Види бе во кој свет живеам јас да не ги знам овие работи... муабетов ќе ме натера да се активирам и да им го земам лебот на сите овде :p

  Aj сега сериозно... навистина мислиш дека заради форум некој зема плата, ако зема тоа е од порталот од реклами и слично а активност и редакција на портал не е исто со про-боно форумџиство... велком ин 2005та кога отприлика и се започна на кириличните форуми... добар форумџија со пари не се купува, тоа или си или не си, до крФта е не е до парите па ако сакаш и 1000 европски нека ти даваат месечно...
   
  На incule му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Се зачуди самата што се теми си отворила до сега, just saying.
   
 6. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  Да, навистина се зачудив..лелееееее..од милион глупи теми на форумов, мои се само 0.0000000000000001%...страшна работа:frantic

  А твои теми кои се душичко!??
   
 7. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Твојот мал процент надокнадува ко за 40%.
   
 8. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  хахахахааа..и самиот не веруваш во тоа што го пиша....не обидувај се узалудно да ме спушташ ниско, знам колку вредам..вашето мислење овде ми е непотребно и небитно.
   
 9. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Не се обидувам воопшто, ти и онака си на толку ниско ниво што со тебе разговор е џабе потрошено време.
  Ти кажав, ако не ти се свиѓа на форумов чао пријатно.
   
  На Saladin и violetmoon им се допаѓа ова.
 10. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Јас мислам дека ви плаќаат да се занимавате со некои искомплексирани особи и да и обрнувате внимание, а иначе форумот не верувам да плаќа, то е.

  Позз и се најдобро, можеби некош со книшка че влезам кај главните.
   

Сподели: